Wzruszeniom i gratulacjom nie ma końca. Natalia Kukulska przekazała radosną nowinę

Wzruszeniom i gratulacjom nie ma końca. Natalia Kukulska przekazała radosną nowinę Źródło: Natalia Kukulska/Instagram

Natalia Kukulska podzieliła się w mediach społecznościowych wyjątkową wiadomością. Fani artystki są wzruszeni i przesyłają szczere gratulacje. Zdjęcia, które zostały zamieszczone przez piosenkarkę w sieci, wyciskają łzy u najwierniejszych fanów.

Natalia Kukulska pojawiła się w Opolu. To właśnie miast Opole przygotowało fantastyczną niespodziankę dla artystki. Owocami pracy podzieliła się w mediach społecznościowych, a fani oszaleli. Pojawiły się gratulacje dla pomysłodawców, twórców i podziękowania za tak piękny gest. 

Natalia Kukulska podzieliła się radosną nowiną 

Natalia Kukulska pojawiła się wczoraj na oficjalnym odsłonięciu muralu z wizerunkiem Anny Jantar, mamy piosenkarki. Wiadomość o jego powstaniu zaskoczyła internautów, którzy oglądając zdjęcia z uroczystego odsłonięcia, mieli łzy w oczach. Kukulska całe zdarzenie opisała w swoich mediach społecznościowych, dziękując za upamiętnienie mamy. 

- Dziś w Opolu miałam przyjemność odsłonić mural z wizerunkiem mojej mamy. Jakie to miłe... Dziękuję za inicjatywę miastu Opole z przesympatycznym panem prezydentem Arkadiuszem Wiśniewskim na czele, z którym wspólnie zdjęliśmy wstęgę z budynku. Autorem muralu jest Bruno Neuhamer, któremu serdecznie gratuluję. Bruno stworzył dotychczas murale Kory i Czesława Niemena. Oprócz przemówień, uroczysty i muzyczny charakter spotkania nadał Akademicki Chór Politechniki Opolskiej, który wykonał utwór "Tyle słońca w całym mieście". Zdecydowanie był to słoneczny czas a mieszkańcom życzę, by spoglądanie na budynek na ulicy Rzemieślniczej rozświetlało i ocieplało codzienność - napisała w swoich mediach społecznościowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Natalia Kukulska ze wzruszeniem patrzyła na mural 

Podczas uroczystości w Opolu Natalia Kukulska zdradziła, kto wykonał zdjęcie, wykorzystane jako inspiracja do stworzenia muralu. Jak się okazuje, jest to jedno z ulubionych zdjęć mamy, które posiada Kukulska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Emerytury i renty będą zawieszane. Ważny komunikat ZUS do wielu Polaków

- Inspiracją do tej pracy było zdjęcie, które wykonał pan Marek Karewicz. To jest jedno z moich ulubionych zdjęć. Wydaje mi się, że na nim moja mama jest taka niedosłowna, ciepła i cały czas jakby mocno żywa - zdradziła Kukulska. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziś w Opolu miałam przyjemność odsłonić mural z wizerunkiem mojej mamy. Jakie to miłe... Dziękuję za inicjatywę miastu Opole z przesympatycznym panem prezydentem Arkadiuszem Wiśniewskim na czele, z którym wspólnie zdjęliśmy wstęgę z budynku. Autorem muralu jest Bruno Neuhamer, któremu serdecznie gratuluję. Bruno stworzył dotychczas murale Kory i Czesława Niemena. Oprócz przemówień, uroczysty i muzyczny charakter spotkania nadał Akademicki Chór Politechniki Opolskiej, który wykonał utwór Tyle słońca w całym mieście. Zdecydowanie był to słoneczny czas a mieszkańcom życzę, by spoglądanie na budynek na ulicy Rzemieślniczej rozświetlało i ocieplało codzienność.

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: "Na tle innych wypadamy lepiej"
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Mówiono, że jest gruba i skąpa, a została królową kuchni na długo przed Gessler. Zwykła kucharka stworzyła kulinarną biblię Polski

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News