Polka podbiła Hollywood. Teraz zapłakana i zdruzgotana błaga Was o pomoc

Polka podbiła Hollywood. Teraz zapłakana i zdruzgotana błaga Was o pomoc Źródło: facebook.com

Natalia Janoszek będzie musiała zmierzyć się z prawdziwymi problemami. Aktorka, która od kilku lat przebywa w Hollywood, musi zmierzyć się z poważnymi problemami związanymi. Fani są zszokowani słowami artystki i oferują jej swoją pomoc.

Natalia Janoszek to bez wątpienia jedną z najbardziej znanych Polek w Hollywood. Gwiazda, która wielokrotnie czarowała swoimi występami w Polsce i za oceanem, postanowiła opowiedzieć o wielkim dramacie, z jakim musiała się zmierzyć. Łzawe wyznanie aktorki wzbudziło wielkie emocje wśród obserwujących ją na Facebooku.

Natalia Janoszek płacze na Facebooku

Powodem złej sytuacji aktorki jest fakt kradzieży, jakiej miały dopuścić się niemieckie linie lotnicze Lufthansa. Według artystki jeden z pracowników przewoźnika miał pozbawić ją walizek pełnych rzeczy osobistych i pamiątek rodzinnych. Straty, jakie poniosła kobieta, są szacowane na kilka tysięcy złotych. Największą stratą, jaką odnotowała gwiazda Hollywood, były rzeczy należące do jej zmarłej babci.

- Właśnie wróciłam do Polski z Mediolanu i okazało się, że zostałam okradziona przez linię lotniczą Lufthansa. Zginęły moje rzeczy od sponsorów do sesji. Zegarki, ubrania, okulary, zniknęła moja kamera z całym materiałem, przede wszystkim zniknęła moja biżuteria, która ma dla mnie znaczenie sentymentalne. Bo to są pamiątki po mojej babci. Nie wiem, czy ktoś z was miał podobną sytuację, jeśli macie jakieś porady, jesteście w stanie w jakiś sposób pomóc, będę wdzięczna - zaapelowała do swoich fanów aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani chcą pomóc Natalii Janoszek

Apel aktorki dotyczący jej straty wzbudził wielkie emocje wśród fanów, jak też wywołał lawinę komentarzy. Miłośnicy talentu polskiej aktorki postanowili pomóc artystce i zasugerowali jej rozwiązania dotyczące rozwiązania problemu z przewoźnikiem.

- Duża szansa, że uda się odzyskać. Lotniska są bardzo mocno monitorowane. Zgłosiłaś na posterunku lotniskowym od razu? - pisze fanka.

- Natalko, co do odzyskania bardzo mi przykro- szanse trudno oszacować, zgłoszenie kradzieży i wniosek o zabezpieczenie zapisów z kamer. Należy rościć o odszkodowanie (wartość zaginionych przedmiotów), utraconych korzyści i zadośćuczynienie z tyt. doznanej krzywdy (dobra osobiste) - doradza fan.

- Trzymaj się tam! Na pewno sprawa się wyjaśni! Trzymam kciuki - pojawiło się w komentarzu.

- Moja kochana Natalko, jeżeli będziesz czegoś potrzebowała, to daj znać. Spróbuję się zorientować czy nie mam kogoś w tych liniach. Trzymam kciuki - napisała fanka.

- Lotnisko to miejsce, gdzie mysz nie przejdzie. Wszędzie kamery i kontrole. Znajdą gościa co to ukradł BĄDŹ DOBREJ MYŚLI… - napisał użytkownik Facebooka.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News