Żona polskiego piłkarza miała wypadek! Autobus wjechał w jej auto

Żona polskiego piłkarza miała wypadek! Autobus wjechał w jej auto

Partnerka piłkarza, Natalia Jakuła miała wypadek, który mógł się bardzo źle skończyć. Autobus wjechał w jej auto. Widać było, że kobieta nie może otrząsnąć się z szoku.

Całe zdarzenie Natalia Jakuła zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Niektórzy ludzie w ten właśnie sposób reagują na szok - dzieląc się swoim przeżyciem z innymi. To mogło się źle skończyć. Partnerka Tomasza Iwana byłego piłkarza polskiej reprezentacji zarejestrowała na nagraniach moment tuż po zdarzeniu. W jej luksusowe Porsche Cayenne wjechał autobus.

Natalia Jakuła miała wypadek

Na miejscu zdarzenia od razu pojawiło się kilka wozów strażackich, niestety, nie wiadomo czy ucierpiał ktoś z podróżujących autobusem. Chociaż Natalia Jakuła w ogóle nie ucierpiała, to zmuszona była czekać na lawetę do późnych godzin nocnych. Kobieta twierdzi, że w dniu wypadku miała jakieś dziwne, niepokojące przeczucia, że przytrafi jej się coś niedobrego. Do tego droga, którą jechała, nie była w najlepszym stanie i to pewnie również przyczyniło się do wypadku. - Także tak, już chyba nigdy nie pojadę gorszą trasą. Miałam takie przeczucie, no cholera - złości się Jakuła w mediach społecznościowych. Współczujecie jej? Naprawda takiego auta na pewno będzie niemało kosztować. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Grochola ostro o rządach PiS! „Dają ludziom g*wno i mówią, że to parówka”
  2. Intymny sekret gwiazdy „Klanu” i „07 zgłoś się”. Dała się uwieść studentowi
  3. Fanki Chodakowskiej zamurowało. Za tydzień z nią trzeba zapłacić oszałamiającą kwotę
  4. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
  5. Fani wściekli, Kościół triumfuje. Zaskakujące wyznanie Hanny Lis
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News