Natalia przeżywa prawdziwe piekło przez swoich bliskich. "Po co żyjesz?" pytają i nie chcą zaakceptować jej decyzji

Natalia przeżywa prawdziwe piekło przez swoich bliskich. "Po co żyjesz?" pytają i nie chcą zaakceptować jej decyzji Źródło: youtube.com/Times of India

Natalia zmaga się z prawdziwym dramatem. Kobieta, która podjęła bardzo ważną decyzję w swoim życiu, jest notorycznie obrażana przez swoich najbliższych. Ci nie są w stanie zaakceptować drogi, jaką obrała. Zaczęli pytać ją nawet "dlaczego żyje". Jej historia jest porażająca.

Natalia od wielu lat nie może zaznać spokoju. Każda z jej wizyt w domu rodzinnym kończy się awanturami, płaczem i pytaniami "Czemu właściwie żyje?". Jej problem, według statystyk, jest coraz bardziej powszechnym wśród innych Polek, które nie chcą zdecydować się na dzieci.

Natalia cierpi przez życiowe decyzje. Rodzina nie jest w stanie tego zaakceptować

32-latka, która nie chce mieć dzieci od lat,. Jest przez to obrażana przez swoją konserwatywną i pozbawioną skrupułów rodzinę, która wprost domaga się od kobiety potomstwa. Mimo że sama Natalia nie jest zainteresowana związkami i woli skupić się na sobie i swojej karierze, to jej najbliższym wyraźnie to przeszkadza, a presja z roku na rok jest coraz większa.

-„Nie chcesz mieć dzieci, to po co żyjesz?”. Albo: „kto ci na starość poda szklankę wody?" Nie wiem, czy trudniej mi słuchać o tym, jaka jestem biedna i niespełniona, czy o tym, jaką jestem nieczułą egoistką - mówi Natalia w wywiadzie z Onetem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Walka z rodziną trwa od lat

Natalia o swojej chęci braku posiadania potomstwa dowiedziała się mniej więcej na etapie studiów, kiedy to jej ówczesny chłopak był bliski zaręczyn. Do tych jednak nie doszło, kiedy ukochany kobiety dowiedział się od niej, że może nie zostać ojcem.

- Mój ówczesny chłopak snuł wizje małżeństwa i dzieci, a ja zdałam sobie sprawę, że przecież tego nie chcę. Że wszystko, czego w życiu chcę, z dziećmi się wyklucza. Że musiałabym wszystko oddać. Nie chcę oddawać. Nikt mnie nie zmusi do heroizmu. - wyznaje kobieta

Jej historia, według statystyk, jest bliźniacza do tej, z którą codziennie mierzą się tysiące Polek, które mimo obiecanego 500 plus nie chcą zostać mamą. Nie da się ukryć, że historia sporu Natalii z rodziną jest świadectwem tego, ile mogą kosztować własne decyzje i jak ciężko sprostać wiecznemu uporowi bliskich, który zamiast ją akceptować i wspierać domagają się potomstwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Jej oprawca nie żyje
  6. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!

 źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News