Katarzyna Dowbor przerwała milczenie po śmierci uczestniczki "NND". Odbyła z nią długą i szczerą rozmowę, niezwykle smutne

Katarzyna Dowbor przerwała milczenie po śmierci uczestniczki "NND". Odbyła z nią długą i szczerą rozmowę, niezwykle smutne Źródło: youtube eOstroleka

"Nasz nowy dom" pojawiło się w mieszkaniu pani Ireny, by przeprowadzić remont. Dziś w sieci pojawiła się wiadomość, że uczestniczka programu nie żyje. Katarzyna Dowbor podzieliła się wspomnieniami uczestniczki programu. Okazuje się, że obie kobiety odbyły długą, wyjątkowo szczerą i smutną rozmowę.

"Nasz nowy dom" to program telewizji Polsat, którego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor. Znana dziennikarka wraz z ekipą programu jeździ po Polsce, by pomóc najbardziej potrzebującym w odnowieniu domu czy mieszkania. Dziś z rana w mediach pojawiła się smutna wiadomość, która dotyczyła śmierci jednej z uczestniczek programu. 

Uczestniczka programu "Nasz nowy dom" nie żyje

Odcinek, w którym przeprowadzano remont mieszkania Ireny Młyńskiej-Cuch jeszcze nie miał swojej premiery. Widzowie telewizji Polsat i programu "Nasz nowy dom" będą mogli w nim poznać smutną historię życia kobiety. Pani Irena po przejściu dwóch udarów i zawału serca zaczęła poruszać się na wózku inwalidzkim. Mieszkanie, w którym żyła nie było przystosowane do tego, by mieszkała w nim osoba niepełnosprawna.

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

Dzięki pomocy programu "Nasz nowy dom" mieszkanie pani Ireny nadawało się do tego, by mogła w nim poruszać się bez problemów. Niestety, kilka tygodni po remoncie pojawiła się wiadomość, że uczestniczka programu zmarła. 

Katarzyna Dowbor prowadząca "Nasz nowy dom" wspomina panią Irenę

Katarzyna Dowbor w mediach społecznościowych podzieliła się wspomnieniem zmarłej uczestniczki programu "Nasz nowy dom". Obie kobiety podczas nagrywania odcinka odbyły ze sobą długą i szczerą rozmowę, w której pani Irena opowiedziała o swoim życiu.

- Pani Irena była niezwykłą, pogodną kobietą, która z uśmiechem znosiła chorobę, cierpienie i trudności życiowe. Był taki moment, że mogłam z nią odbyć długą i szczerą rozmowę i nigdy jej nie zapomnę - napisała Katarzyna Dowbor. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono najnowszy zakaz. Zaboli wielu Polaków
2. Czy wolno spędzić Wielkanoc z rodziną? Obostrzenia są nie do końca jasne, mamy odpowiedź

Katarzyna Dowbor i cała ekipa programu "Nasz nowy dom" ciepło wspomina kobietę, która była uczestniczką programu emitowanego przez telewizję Polsat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małżeństwo zmarło tego samego dnia. Oboje mieli koronawirusa
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Szef WHO napisał poważny list do Andrzeja Dudy. Ocenił jego postępowania
  4. Tadeusz Rydzyk powiedział, jak należy się zachować w czasie mszy domowej. "Nie pić kawy, nie rozmawiać"
  5. Polacy pokochali ją za "Wojnę domową". Na jaw wyszły smutne okoliczności jej śmierci, nie mieści się w głowie
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News