Odebrało nam mowę. Celebrytka z "Nastoletnich matek" relacjonuje operację warg sromowych (Zdjęcia)

Odebrało nam mowę. Celebrytka z "Nastoletnich matek" relacjonuje operację warg sromowych (Zdjęcia) Źródło: screen/youtube/

"Nastoletnie matki" przyniosły jej niemały rozgłos, który postanowiła wykorzystać. Szybko stała się znacznie bardziej rozpoznawalna, niekoniecznie jedynie w samych superlatywach. Teraz dała kolejny powód żeby wszyscy o niej mówili. Zdała szczegółową relację z operacji.

Program "Nastoletnie matki" był jej debiutem w telewizji. Po zakończeniu reality show, gdy przestała już być nastolatką, postanowiła nie zaprzepaszczać chwilowego rozgłosu i dobrze go wykorzystać. Szybko zaczęła działać na rzecz swojej kariery, nie przepuszczając praktycznie żadnej okazji. Wielokrotnie w kontrowersyjny sposób zasłużyła na to, by tysiące osób o niej mówiło. W tym przypadku nie będzie inaczej, bowiem zrelacjonowała swoją operację warg sromowych za pomocą zdjęć. 

Najpierw "Nastoletnie matki", a co potem? 

Farrah Abraham po swoim udziale w amerykańskim show o młodych mamach, postanowiła zrobić coś, dzięki czemu na dłużej zaistniałaby w medialnym świecie. Najwyraźniej życie rozpoznawalnej osoby bardzo przypadło jej do gustu, ponieważ posuwała się do naprawdę różnych rzeczy, by tylko pozostać na językach.

Szybko zaczęła występować w filmach dla dorosłych, co przyniosło jej jeszcze większy rozgłos. Mogliśmy ją również zobaczyć w zagranicznej wersji show "Ex na plaży", gdzie niejednokrotnie wdała się w bójkę z innymi uczestniczkami. Tym razem jednak to nie dopuszczanie się rękoczynów sprawiło, że znów wszyscy zaczęli o niej mówić.  

Intymną operację zaprezentowała w szczegółach 

Farrah, choć w swoim wyglądzie poprawiła już naprawdę wiele, postanowiła poprawić jeszcze więcej. Tym razem padło na... wargi sromowe. Celebrytka poddała się operacji, która miała wprowadzić pewną ich korektę. Szokujący jest nie sam fakt takiego zabiegu, ale to, że Farrah chętnie pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami zrobionymi podczas operacji. Kobieta własnoręcznie wykonała dokładne zdjęcia swoim telefonem, które następnie wrzuciła do sieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak się okazało, na sali prócz pacjentki i lekarza, obecny był również fotoreporter, który relacjonował wszystko dla swojej agencji. Po takich doniesieniach i kontrowersyjnych fotografiach, w sieci wybuchło wielkie poruszenie. Niektórzy są po prostu zaskoczeni, a inni wprost oburzeni tym, że Farrah upublicznia tak intymne rzeczy. 

screen/kozaczek/

screen/kozaczek/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty
  4. Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane
  5. Media zelektryzowała dziś smutna wiadomość. Doda trafiła wczoraj do szpitala
  6. TVN pilnie przekazuje ostrzeżenia wielkiego banku. Twoje pieniądze są zagrożone

Źródło: KOZACZEK

Następny artykuł