Tragedia 11-letniej dziewczynki. Urodziła dziecko

Tragedia 11-letniej dziewczynki. Urodziła dziecko Źródło: screen YouTube / Planeta Faktów

Do szpitala pilnie przewieziona została dziewczynka z potężnymi bólami brzucha. Lekarze byli w szoku, kiedy zorientowali się, że te bóle to... porodowe skurcze. 11-letnie dziecko urodziło dziecko. 

Rodzice 11-latki pochodzącej z Hiszpanii wezwali pogotowie, kiedy ich córka zaczęła zwijać się z bólu. Nikt nie podejrzewał ciąży. Do ostatniej chwili byli przekonani, że objawy ich córki są wynikiem problemów z jelitami. Lekarze bardzo szybko zorientowali się, że dziecko jest w ciąży. Zauważyli, że poród jest już w finalnej fazie i niemowlę lada chwila pojawi się na świecie. 11-latka urodziła jeszcze zanim zdołano ją przewieźć na salę porodową. Jej maleństwo okazało się całkowitym okazem zdrowia.

Dziecko urodziło dziecko, sprawą zajęła się policja

Szef resortu zdrowia w regionie Murcja, Manuel Villegas, poinformował, że sprawą zajęła się policja i inne lokalne służby. Zadaniem wszczętego przez nich śledztwa jest ustalenie, kto jest ojcem tego dziecka. Śledczy o ojcostwo podejrzewają 14-letniego brata dziewczynki. W tym celu zostaną przeprowadzone badania DNA, które będą mogły te podejrzenia potwierdzić lub je wykluczyć. Blisko 3 lata temu w Hiszpanii zmieniono granicę wieku osoby, która może poddawać się czynnościom seksualnym z 13 na 16 lat. Mimo podwyższenia tej bariery 14-letni brat dziewczynki może uniknąć wyroku, nawet jeśli okaże się, że rzeczywiście jest ojcem. Hiszpańskie prawo stanowi, że seks z osobą małoletnią nie jest karany, jeżeli druga osoba jest w podobnym wieku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przez 2 tysiące dni brutalnie gwałcił Natalię. Jej nieświadomi rodzice za to płacili
  2. Wczoraj historią tej Polki żył cały kraj. Dzisiaj niestety zmarła
  3. Polski ksiądz upokorzył zmarłego na pogrzebie. Bo nie przyjmował kolędy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News