Nastolatkowie brutalnie zamęczają królika podczas "zabawy". Nagrali film

Nastolatkowie brutalnie zamęczają królika podczas "zabawy". Nagrali film Źródło: Screenshot z facebook.com

Nastolatkowie przesadzili. Zrobili to, co najbardziej budzi sprzeciw w Internecie - znęcali się nad zwierzęciem. W końcu to niewinne, często uzależnione od ludzkiej dobroci stworzenia. Ich bezbronność powoduje, że wiele osób wykorzystuje ten fakt, aby zaistnieć w Internecie. W końcu królik nie odda, więc można się nad nim popastwić.

Nastolatkowie zabawili się. W Internecie pojawił się film, który dosłownie szokuje internautów. Nie jest to wcale dziwne, ponieważ bohaterowie wideo zachowują się nadzwyczaj okrutnie. Sytuacja smuci dodatkowo faktem, że dotyczy to młodych, agresywnych ludzi. Postanowili oni, że poznęcają się nad biednym, małym króliczkiem.

Nastolatkowie znęcają się nad zwierzęciem

Młodzi chłopcy z Łabiszyna (woj. kujawsko-pomorskie) postanowili się rozerwać. Znaleźli więc sobie rozrywkę, która zdecydowanie budzi wśród internautów sprzeciw. Znęcali się nad królikiem, który, co wyraźnie widać na filmie, bardzo cierpiał. Uczniowie jednej ze szkół z województwa kujawsko-pomorskiego nagrali film, na którym widać, jak bawią się królikiem. Jeden z chłopców bierze królika i kładzie na swoim ramieniu. Nie przejmuje się tym, że zwierzę ledwo utrzymuje się. Królik jest szarpany, podrzucany, a w pewnym momencie z hukiem spada na podłogę. Sytuacja była przez chłopaków transmitowana na popularnej grupie, na której młodzież dzieli się takimi właśnie amatorskimi produkcjami. – Patostream, patostream! - krzyczy ucieszony chłopak, który wydaje się niezbyt przejmować cierpieniem zwierzęcia.

Nauczyciel zobaczył film i powiadomił policję

Cała sytuacja trafiła na policję. Wszystko dzięki nauczycielowi, który, ku niezadowoleniu bohaterów filmu, dotarł do filmu i postanowił zgłosić sprawę. Chłopcy byli już przesłuchiwani i prawdopodobnie poniosą konsekwencje swoich czynów. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Policja interweniuje w podobnych sprawach coraz częściej

W mediach słyszy się w ostatnim czasie o kolejnych interwencjach policji w podobnych sprawach. Coraz częściej dochodzi do brutalnego potraktowania niewinnych zwierząt - najczęściej kotów lub psów. Te czasami kończą wyjątkowo źle - głośnym przypadkiem było odnalezienie psa zakopanego przez swojego właściciela żywcem w miejscowości Borowiec. Nadal nie odnaleziono osoby za to odpowiedzialnej. Trwają poszukiwania. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w CIĄŻY?! Fani tylko na to czekali...
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Koleżanka publicznie wbiła szpilę Ani Lewandowskiej. "Ona nie jest mistrzynią"
  4. Michał zaginął. Trwa walka z czasem
  5. WSTRZĄSAJĄCE informacje o rodzinie królewskiej. Gigantyczny skandal rozerwał Wielką Brytanię
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

   

Następny artykuł