Nastolatkowie leżą w kałużach krwi! Szalony zamach na szkołę

Nastolatkowie leżą w kałużach krwi! Szalony zamach na szkołę

Do naprawdę szokujących, tragicznych wydarzeń doszło właśnie we Francji. Służby nieoficjalnie potwierdzają, że ucierpiało w nich co najmniej kilka młodych osoby, które akurat znalazły się w pobliżu miejsca zdarzenia. Kierowca przyznał, że działał w umyślny, zaplanowany sposób.

W Tuluzie leżącej w południowej Francji doszło do wstrząsających zdarzeń. Kierowca samochodu wjechał w tłum ludzi zebranych pod miejscową szkołą. Całkowicie zmiażdżył grupę, bezlitośnie przejeżdżając po swych ofiarach. W chaosie informacyjnym pojawiają się doniesienia, że w zdarzeniu ucierpiało co najmniej trzech nastolatków. Ta liczba bardzo szybko może wzrosnąć. Z relacji naocznych świadków wynika, że obrażenia ofiar są tak poważne, że leżąc na ziemi, zaczęły rosnąć wokół nich kałuże krwi.

Kolejny dramat w Europie

Osoba kierująca pojazdem, który staranował grupę, tuż po zatrzymaniu samochodu, potwierdziła, że zrobiła to umyślnie. Została już zatrzymana przez policję. Jak donoszą media, jest to 28-latek, który był już znany służbom. W najbliższym czasie służby wydadzą z pewnością oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Wtedy dowiemy się także, jakiej narodowości był sprawca. Jeżeli jednak sam kierowca stwierdził, że chciał zranić albo nawet zabić liczną grupę młodych ludzi zgromadzonych przed szkołą, zdarzenie to bez wątpienia klasyfikować możemy jako zamach.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News