Na plaży przypadkiem natknęli się na walizkę. Jej zawartość przyprawia o mdłości, nagle w całej okolicy zaroiło się od policji

Na plaży przypadkiem natknęli się na walizkę. Jej zawartość przyprawia o mdłości, nagle w całej okolicy zaroiło się od policji Źródło: Tik Tok ughhenry

Nastolatki ze Stanów Zjednoczonych spędzały słoneczne popołudnie na jednej z lokalnych plaż. Po kilku godzinach opalania i zabaw w wodzie młodzi ludzie stwierdzili, że czas rozejść się do domów. Ostatnim punktem ich wycieczki było molo, kończące się kamienistym brzegiem. To właśnie tam przyjaciele natknęli się na tajemniczą walizkę.

Młodzież, która spędzała czas na plaży Alki Avenue w Seattle w stanie Waszyngton w USA, nie spodziewała się, że miły dzień spędzony na plaży, zakończy się w bardzo nieoczekiwany, traumatyczny sposób. Czwórka nastolatków, idąc przez molo, zauważyła czarną walizkę, która leżała na stercie kamieni. Prawdopodobnie została wyrzucona przez morze. Jedna z dziewcząt postanowiła zejść z pomostu i sprawdzić, co znajduje się wewnątrz. Znalezisko okazało się być szokujące.

Nastolatki znalazły tajemniczą walizkę

Przyjaciele byli we wspaniałym humorze, żartowali i prowadzili długie dyskusje. Czas umilali sobie zabawą aplikacją o nazwie "Randonautica", której działanie polega na wysyłaniu użytkowników do losowych lokalizacji. Gdy szli na miejsce wskazane przez grę, natknęli się na wspomnianą walizkę. Początkowo żartowali, że znalezisko może zawierać pieniądze pozostawione przez twórców gry.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gdy nastolatka otworzyła torbę, nastolatki zobaczyły wypchany, czarny worek na śmieci. Jednocześnie poczuły uderzający, mdlący smród. Dziewczęta niezwłocznie powiadomiły policję, która dotarła na miejsce po trzech godzinach od otrzymania zgłoszenia. Gdy funkcjonariusze zajrzeli do worka, zamarli. W środku znajdowały się ludzkie zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. Przeszukując teren, śledczy natknęli się na kolejny pakunek z podobną zawartością. Wkrótce w okolicy zaroiło się od radiowozów.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzieliśmy na własne oczy. Grób Królikowskiego po 4 miesiącach od śmierci jest w porażającym stanie

2. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie leckeważcie

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie popełnienia morderstwa. Na ten moment nie zidentyfikowano ciał, nieznane są również przyczyny śmierci ofiar. Nie wiadomo, czy walizki zostały wyrzucone przez wodę, czy ktoś celowo podrzucił je na plażę. 

Jedna z nastolatek umieściła film na młodzieżowej platformie TikTok, gdzie można oglądać go do dziś. Nagranie obejrzało blisko 4 miliony internautów. Młodzież przyznała, że mimo śmiechów zarejestrowanych na filmie, wszyscy zmagają się obecnie z dużą traumą i nieprzespanymi nocami. Ostatnio pisaliśmy także o innym przypadku odnalezienia dryfujących zwłok.

@ughhenry

Something traumatic happened that changed my life checkkkk 😐🥺 @natthecvt ##fyp ##viral ##crime ##murder ##randonautica ##randonauting ##scary ##washington

♬ Creepy, scary, horror, synth, tension - Sound Production Gin

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twoja babcia jednak się myliła. Przepis nie ma prawa zadziałać tak, jak mówiono nam w dzieciństwie
  2. Nie żyje uwielbiany sportowiec. Podano porażającą wiadomość, jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał swoimi występami
  3. Zakaz zostanie podtrzymany. Media dotarły do ustaleń na najwyższym szczeblu, wiele osób będzie zmuszonych do nagłej zmiany planów
  4. Panna młoda założyła swoją suknię ślubną. Chwilę później wszyscy opłakują bolesną śmierć
  5. Rozporządzenie obowiązuje, dotyczy wszystkich Polaków. Ministerstwo Zdrowia postawiło sprawę jasno
  6. Nie żyje kolejna gwiazda TTV. Wiadomość przekazał Rinke Rooyens

Źródło: TikTok/Seattle.gov

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News