15-nastolatki kradły w sklepie. Przyłapał je ochroniarz i wykorzystał je w tak chory sposób, że nie mieści się w głowie

15-nastolatki kradły w sklepie. Przyłapał je ochroniarz i wykorzystał je w tak chory sposób, że nie mieści się w głowie Źródło: Unsplash / Jacek Dylag

Nastolatki zostały przyłapane na kradzieży w popularnym sklepie odzieżowym. Ochroniarz powiedział 15-latkom, że nie powiadomi nikogo, jeśli spełnią jego chore fantazje. Jego zachowanie jest karygodne.

Nastolatki kradły w popularnym sklepie odzieżowym, w końcu wpadły w ręce ochroniarza. Powiedział im, że dochowa ich tajemnicy, jeśli spełnią jego chore żądania. Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenia u kolegów z pracy. Kiedy został zatrzymany przez policję, funkcjonariusze odkryli straszna prawdę.

Nastolatki były szantażowane, bo mężczyzna przyłapał je na kradzieży

Zia U. pracował jako ochroniarz w sklepie odzieżowym popularnej sieci Primark w Kingston-upon-Thames w Anglii. Pewnego dnia przyłapał na kradzieży grupę czterech 15-latek. Nieletnie dziewczyny padły ofiarą szantażu, ochroniarz powiedział im, że nie powie nikomu o przestępstwie, jeśli spełnią jego fantazje seksualne. Młode złodziejki bały się mu odmówić. Po wszystkim 27-latek zażądał od wszystkich dziewczyn również numerów telefonów, by później nękać nieletnie wydzwaniając do nich w nadziei na podtrzymywanie kontaktów seksualnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatki zostały seksualnie wykorzystane przez ochroniarza

Nietypowe zachowanie ochroniarza wzbudziło podejrzenia jego współpracowników. Zaniepokoił ich fakt, że mężczyzna nie wypełnił odpowiednich dokumentów, po przyłapaniu kradnących nastolatek. Kiedy zaalarmowani policjanci, którzy badali tę podejrzaną sprawę, poprosili Zia U. o nagrania z kamer, okazało się, że je usunął.  W jego pokoju kontrolnym, gdzie dokonywał przeszukań podejrzanych, funkcjonariusze znaleźli spory zapas prezerwatyw. Śledczy zatrzymali i aresztowali ochroniarza.

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy
2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

27-letni mężczyzna odpowiedział za swoje czyny w sądzie Kingston Crown Court. Podczas procesu, jedna z ofiar ochroniarza przyznała, że robiła to, co kazał, bo „nie miała innego wyjścia”. Skazano go na 14 lat więzienia za gwałt i cztery przestępstwa dotyczące zmuszania nieletnich do seksu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe  
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: Fakt 24

Następny artykuł