Kiedy wyłowili je z wody, policjanci byli w szoku. Nastolatki miały 4 promile alkoholu we krwi

Kiedy wyłowili je z wody, policjanci byli w szoku. Nastolatki miały 4 promile alkoholu we krwi

Nastolatki postanowiły napić się alkoholu na pomoście przy stawie. Wypiły tak dużo, że ledwo trzymały się na nogach, wpadły do jeziora. Z miejsca zabrała ich policja.

Nastolatki z Zabrza poważnie ryzykowały swoje życie. Dwie nieletnie dziewczyny piły alkohol na pomoście - pomijając już fakt, że w tym wieku nie powinny pić w ogóle, to stanowczo przesadziły z ilością. Uratować je musiał przypadkowy przechodzień.

Nastolatki wpadły do jeziora. Miały sporo szczęścia

Do incydentu doszło w poniedziałek - przechodzący akurat obok mężczyzna zauważył dwie nastolatki siedzące na pomoście nad stawem w Zabrzu. Zwrócił uwagę na podejrzane zachowanie dziewcząt - jedna z nich leżała na pomoście, a druga się słaniała na nogach. Poprosił je więc o zejście z pomostu ze względu na poważne zagrożenie dla ich życia.

Gdy jedna z nich chwiejnym krokiem schodziła z pomostu, straciła nagle równowagę i wpadła do wody. Obserwujący je mężczyzna ruszył na ratunek - kiedy już wyciągnął jedną, chwilę później do akwenu wpadła druga. Jej również pomógł wyjść, a następnie zawiadomił służby.

Nastolatki miały po 4 i 3,5 promila alkoholu we krwi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak relacjonuje sierżant sztabowy Sebastian Bijok z zabrzańskiej policji, obie dziewczyny były w fatalnym stanie i niewiele brakowało, a skończyłoby się tragedią. Obie w ogóle nie powinny pić alkoholu, gdyż jedna miała 14 lat, druga zaś 15. Z miejsca musiała zabrać ich policja, która przetransportowała obie nastolatki do szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

W szpitalu wykonano badaniu, które wykazało, że dziewczyny mają 3,5 i 4 promile alkoholu we krwi. Po udzieleniu im pomocy w placówce odstawiono je z powrotem do rodziców. Sprawa już trafiła do sądu rodzinnego w Zabrzu - zbadania zostanie sprawa jak alkohol trafił w ręce nieletnich dziewczyn.

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: Polsat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu