Nastolatki urządziły polowanie na rowerzystów. 6-letnie dziecko z rozciętą szyją, makabryczne doniesienia

Nastolatki urządziły polowanie na rowerzystów. 6-letnie dziecko z rozciętą szyją, makabryczne doniesienia Źródło: Facebook/Stoją! Stargard

Nastolatki postanowiły w okrutny sposób zapolować na rowerzystów. W wyniku ich żenujących zabaw 6-letnie dziecko skończyło z rozciętą szyją. Ta makabryczna historia wstrząsnęła lokalną społecznością.

Nastolatki wymyśliły okrutny sposób zapolowania na rowerzystów. Swoją bezmyślnością doprowadziły do poważnych obrażeń 6-letniego dziecka. Brak wyobraźni i głupota sprawczyń są szokujące. Ich działanie mogło mieć znacznie poważniejsze konsekwencje. 

Nastolatki urządziły sobie żenującą zabawę

Nastolatki urządziły sobie zabawę polegającą na polowaniu na rowerzystów. Na ścieżce rowerowej między dwoma słupami rozwiesiły cienką żyłkę, która w założeniu miała zatrzymywać wszystkie przejeżdżające tamtędy osoby. 

W wyniku tych żenujących pomysłów dziewczyn, 6-letnie dziecko skończyło z rozciętą szyją. Sytuacja miała miejsce na Giżynku, jednym ze stargardzkich osiedli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Makabryczne efekty 

O zdarzeniu poinformowała pani Agnieszka, która zwróciła się z tą wiadomością do grupy lokalnych działaczy "Stoją! Stargard", po tym jak straż miejska zignorowała jej zgłoszenie. 

-Wczoraj jechałam z córką po ścieżce rowerowej na Giżynku. Była zawieszona linka, że sznurkiem i dziecko (6 lat) się nadziało - opisała całe zdarzenie ofiara. 

Działacze niezwłocznie usunęli niebezpieczną linkę i zdecydowali się poczekać, aż pomysłodawcy po raz kolejny spróbują ją zawiesić. Okazało się, że autorkami tej makabrycznej zabawy były dwie młode dziewczyny, które następnego dnia wróciły na miejsce zdarzenia, czyli w okolice tej ścieżki rowerowej. 

Co bardziej szokujące, obie nastolatki same były rowerzystkami. Niepojęte jest więc, dlaczego postanowiły właśnie w taki sposób narazić na uszczerbek na zdrowiu innych cyklistów. Zostały złapane na gorącym uczynku przez policję. Okazało się, że tylko jedna z nich jest pełnoletnia. Nastolatki natychmiast przewieziono na komendę policji, gdzie zostały przesłuchane. Później odebrali je zawiadomieni przez funkcjonariuszy rodzice. 

Dzisiaj grzeje:  1. Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice
2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Trudno sobie wyobrazić czym kierowały się pomysłodawczynie całego polowania na rowerzystów. Ich bezmyślna zabawa doprowadziła do uszczerbku na zdrowiu dziecka, a także naraziła inne osoby na niebezpieczeństwo. Jeżeli ktoś jechałby bardzo szybko na rowerze, mogłoby dojść do śmiertelnego wypadku. 

- Te kobiety w zależności od kwalifikacji czynu, którego się dopuściły, poniosą konsekwencje - powiedział Łukasz Famulski ze stargardzkiej komendy policji.

Źródło:Facebook/Stoją! Stargard

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
  5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News