Nastolatka zasnęła przy ładowarce do iPhone'a. Już się nie obudziła

Nastolatka zasnęła przy ładowarce do iPhone'a. Już się nie obudziła

Świat obiegły właśnie dramatyczne informacje o naprawdę wstrząsających, tragicznych oraz całkowicie niespodziewanych zdarzeniach. Młoda dziewczyna nieświadomie zasnęła w swoim łóżku przy ładowarce do iPhone'a. Niestety nigdy się już nie obudziła, co stanowiło prawdziwy szok dla jej najbliższych. 

Telefony komórkowe teoretycznie mają ułatwiać nam życie we współczesnym świecie. Jak się jednak okazuje, urządzenia elektroniczne oraz dołączone do nich akcesoria mogą doprowadzić nawet do tragicznej śmierci. Wietnamka Le Thi Xoan została pewnego poranka odnaleziona w swoim łóżku przez najbliższych. Dziewczyna była nieprzytomna, dlatego też rodzina natychmiast wezwała pomoc. Jej życia nie udało się już jednak uratować.

Dramatyczna zagadka rozwiązana

Ostatecznie ustalono, że do śmierci doprowadziło porażenie prądem. W pokoju dziewczyny odnaleziono bowiem nadpalony, biały kabel do ładowania iPhone'a 6. Oklejony był on taśmą, spod której wystawały niezabezpieczone odpowiednio druty. Przewód, którego uszkodzenie doprowadziło do tragicznej śmierci nastolatki, nie był prawdopodobnie oryginalnym produktem Apple. Rodzinie zmarłej trudno będzie więc uzyskać jakiekolwiek odszkodowanie. Poza tym obecność taśmy na kablu wskazuje na fakt, że zdawała sobie ona sprawę z niebezpieczeństwa, jednak je zbagatelizowała. Eksperci apelują w tych tragicznych okolicznościach, aby dbać o stan techniczny sprzętu, z którego korzystamy. Radzą także, aby wybierać dobre jakościowo produkty, co do których mamy pewność. Nie wiadomo bowiem, kiedy może dojść do tragedii, jakiej doświadczyła młoda Wietnamka oraz jej rodzina pogrążona obecnie w żałobie. Fot. Twitter Fot. Twitter
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News