Nastolatka urodziła w śpiączce. "Nie wiedziała, że jest w ciąży"

Nastolatka urodziła w śpiączce. "Nie wiedziała, że jest w ciąży" Źródło: fot.youtube.com/ FOKUS TV

Nastolatka z Wielkiej Brytanii zaskoczyła wszystkich opiekujących się nią lekarzy. Będąca w stanie śpiączki po atakach padaczki 18-latka, ku zaskoczeniu wszystkich w szpitalu, zaczęła rodzić. Temat zdobył wielkie zainteresowanie mediów na Wyspach, które z zapartym tchem śledziły akcję porodową dziecka.

Nastolatka Ebony Stevenson do szpitala trafiła z powodu nawracających padaczek. Chora dziewczyna została wprowadzona w stan śpiączki tak, aby nic jej się nic nie stało. Ku zdziwieniu wszystkich na sali operacyjnej, kobieta zaczęła rodzić. Ta historia wzbudziła wielkie zainteresowanie brytyjskich mediów, które nie są w stanie wyjść ze zdziwienia niewiedzą nastolatki o swoim stanie, w którym się znajdowała.

Nastolatka z Wielkiej Brytanii urodziła w trakcie śpiączki. Nietypowy poród w jednym z brytyjskich szpitali

Ebony Stevenson od dawna zmagała się z niebezpiecznymi padaczkami, które wpływały znacząco na jej zdrowie. Zrozpaczona nastolatka udała się do szpitala, aby wyleczyć się ze swoich dolegliwości. Lekarze badający ją stwierdzili, że młoda kobieta musi być wprowadzona w stan śpiączki. Ku zdziwieniu wszystkich na sali, kobieta nagle zaczęła rodzić, nie uprzedzając przedtem lekarzy. Zaczęła się dramatyczna walka o życie dziecka. Nie wiadomo było, jak chemiczne uśpienie zadziała na dziecko, które przyszło na świat w trakcie stanu śpiączki swojej matki. Sama kobieta, jak też jej rodzina nie wiedziały, że nastolatka znajduje się w stanie błogosławionym.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczęśliwe zakończenie porodu

Na szczęście lekarze z Wielkiej Brytanii podołali stresującej sytuacji i po trwającym kilka godzin porodzie, kobieta przebywająca w śpiączce została mamą. Ebony Stevenson sama o tym nie wiedziała, ale badania wykazały, że kobieta urodziła się z dwoma macicami. Ta niespotykana genetycznie sytuacja sprawiła, że kobieta nie przybierała na wadze, a także nie zmienił się jej cykl miesiączkowy. Na szczęście dziecko urodziło się zdrowe silne. Dziewczynka o wadze 3,5 kilo jest obecnie pod opieką mamy, którą wybudzono ze śpiączki. Brytyjka została wypisana ze szpitala, a jej ataki padaczek zostały uleczone przez specjalistów. Nie wiadomo, jak zareagował chłopak dziewczyny na wieść o tym, że został ojcem, ale kobieta znalazła pomoc u swojej rodziny, która troszczy się o niespodziewanie urodzoną dziewczynkę.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  2. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  3. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  4. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku” 
  5. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania
źródło: RMF.FM Następny artykuł