3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze

3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze Źródło: Twitter/Policja Lubelska

Nastolatka została zwabiona do samochodu przez 3 mężczyzn. Gdy dziewczyna wsiadła do pojazdu, wydarzyło się najgorsze.

Nastolatka została zwabiona podstępem przez 3 mężczyzn. Dziewczyna zgodziła się wsiąść z nimi do samochodu. Później przeżyła prawdziwe chwile grozy. Sprawą zajmuje się już policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia. 

Nastolatka uwięziona 

Nastolatka została przekonana przez 3 mężczyzn do tego, żeby wsiadła z nimi do samochodu. Zrobili to podstępem, oferując 19-latce zwrot 200 zł. Gdy dziewczyna przystała na ich propozycję, zaryglowali drzwi i uwięzili ją w pojeździe. 

W BMW przebywali pasażerowie w wieku 44, 41, 32 lat. Nie wiadomo, jaki był cel uprowadzenia nastolatki. Gdyby nie szybka interwencja policji, sytuacja mogłaby mieć bardzo przykre zakończenie. Teraz sprawcy odpowiedzą za swoje czyny.

Śmiertelne groźby pod adresem dziewczyny 

Gdy 19-latka z Zamościa zgodziła się wsiąść do pojazdu, mężczyźni natychmiast uniemożliwili jej ucieczkę. Po zaryglowaniu drzwi dziewczyna stała się ich więźniarką. Nastolatka podjęła jedną próbę wyswobodzenia się w momencie, w którym samochód zrobił postój. Udało jej się wyjść z samochodu, ale została złapana przez 41-latka, który brutalnie wepchnął ją do auta. Pojawiły się również śmiertelne groźby pod adresem dziewczyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja otrzymała zgłoszenie w tej sprawie we wtorek. Zgłaszający poinformował funkcjonariuszy, że 19-latka jest więziona w samochodzie marki BMW jadącym w kierunku Zwierzyńca. Policjanci dopadli auto w okolicach Żurawnicy 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Nie wiadomo, jakie były zamiary 3 mężczyzn. Być może chcieli jedynie nastraszyć nastolatkę. Można jednak spekulować, że sprawcy uprowadzili dziewczynę, żeby zrobić jej krzywdę. Całą sprawę wyjaśnia obecnie prokuratura, która przesłuchuje wszystkich członków akcji. Za pozbawienie 19-latki wolności grozi im kara do 5 lat więzienia. Dodatkowe zarzuty usłyszy natomiast 41-latek, który groził dziewczynie, że ją zabije. Zostały wobec niego podjęte również zapobiegawcze kroki. Sąd zastosował 3-miesięczny areszt tymczasowy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywała promocja! Błyskawiczny internet za 49 zł
  2. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  3. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  4. Chciała pofarbować siwe odrosty. Kiedy pokazała się mężowi, wybuchnął płaczem
  5. Woźny zainstalował kamerę w niebywałym miejscu. Gdy zostawał sam, oglądał ohydne nagrania
  6. Ksiądz molestował upośledzone dziewczynki. Drastyczne zeznania pokrzywdzonych, tylko dla osób o mocnych nerwach

Źródło: Onet

Następny artykuł