Nastolatka była o dwa kroki od szkoły. Zmarła na miejscu, mieszkańcy nie mogą pogodzić się z tragedią

Nastolatka była o dwa kroki od szkoły. Zmarła na miejscu, mieszkańcy nie mogą pogodzić się z tragedią Źródło: Pixabay/Wodnik

Nastolatka zginęła w drodze do szkoły w tragicznych okolicznościach. Mieszkańcy miejscowości, z której pochodziła 17-latka, nie mogą pogodzić się z tym, co się stało. Koledzy zmarłej dziewczyny zdecydowali się na wzruszający gest, który uczcił pamięć ich koleżanki.

Nastolatka wracała do domu po skończonych lekcjach w szkole, kiedy nagle wydarzyła się tragedia. Z niewiadomych przyczyn dziewczynka weszła wprost pod rozpędzony tramwaj. Niestety, zginęła na miejscu. Mieszkańcy Katowic wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Koledzy zmarłej 17-latki symbolicznym gestem postanowili uczcić pamięć swojej koleżanki. 

Nastolatka zginęła w pobliżu swojej szkoły 

W czwartek, tuż przed godziną 15-stą, nastolatka skończyła lekcje i jak każdego dnia, wracała stałą trasą do domu. Niestety, doszło do tragicznego zdarzenia. 17-latka z niewiadomych przyczyn weszła wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w pobliżu szkoły dziewczynki, przy al. Korfantego w Katowicach. Do zdarzenia doszło przy oznakowanym przejściu dla pieszych. 

Policja szczegółowo bada tę sprawę. Nie wiadomo dlaczego nastolatka nagle wtargnęła pod tramwaj. Być może roztargnienie i nieostrożność młodej dziewczyny, doprowadziły do tego dramatu. Motorniczy został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się okazało, był trzeźwy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmierć dziewczynki wywołała ogromne emocje wśród mieszkańców, którzy nie mogą się pogodzić z tą tragedią. Koleżanki i koledzy zmarłej 17-latki, zdecydowali się w piątkowy poranek zebrać w miejscu zdarzenia. Na przystanku przy al. Korfantego w Katowicach ustawiają znicze, aby w ten sposób uczcić pamięć po zmarłej koleżance. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor "Rancza" przeszedł kolejną operację. Walczy z nowotworem, nie jest dobrze
2. Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania

Śledczy pracowali w czwartek do późnych godzin nocnych, w celu zebrania śladów i dowodów tej tragedii. Śląscy policjanci apelują, aby zachować szczególną ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego w tego typu miejscach. Korzystanie ze słuchawek i telefonów, może powodować zmniejszenie naszej reakcji i roztargnienie, a skutki takiego zachowania, mogą być tragiczne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Górnicy nie mogli uwierzyć, w to co znaleźli. Jest warte MILIONY
  2. Anna Jantar tuż przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna prawie zemdlał, gdy usłyszał jej słowa
  3. Zwabił małą dziewczynkę w ustronne miejsce, później ją zgwałcił. Niewyobrażalny koszmar w polskim mieście
  4. Wstrząsający reportaż w TVN. Nie żyje Antoś
  5. Ich córka umierała w męczarniach przez kilka godzin. Wyniki sekcji zwłok są straszne, zgotowali jej prawdziwy horror

źródło: Fakt

Następny artykuł