Nastolatka poszła spać z ładującym się telefonem przy głowie. Nie żyje

Nastolatka poszła spać z ładującym się telefonem przy głowie. Nie żyje Źródło: Screen/Popularne PL

Nastolatka zrobiła coś bardzo nierozsądnego. Poszła bowiem spać z ładującym się telefonem przy głowie. Dziewczyna nie miała żadnych szans, żeby przeżyć.

Nastolatka straciła życie przez pozornie niewinne zachowanie. Dziewczyna zostawiła koło swojej głowy ładujący się telefon i poszła spać. Później doszło do tragedii - 14-latka nie miała żadnych szans, by przeżyć. 

Nastolatka chciała jedynie naładować telefon 

Nastolatka chciała naładować telefon przez noc i położyła podłączone do prądu urządzenie na łóżku, niedaleko swojej głowy. Gdy rodzice rano zobaczyli, co się stało, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Dziewczyna nie spodziewała się, że ta niewinna czynność może doprowadzić do tragedii. 

Jej historia powinna być przestrogą dla wszystkich osób, które postępują w ten sposób. Jak widać ostrzeżenia dotyczące korzystania z telefonów komórkowych to nie mity, ale prawdziwe zagrożenia, które mają potwierdzenie w rzeczywistości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Było już za późno na interwencję

Alua Asetkyzy Abzalbek jak co wieczór położyła się spać, słuchając muzyki ze swojego telefonu. Jako że urządzenie miało już prawie wyładowaną baterię, dziewczyna podłączyła je do prądu na całą noc. Telefon położyła na łóżku tuż przy swojej głowie. Nie miała świadomości, że sama ściąga na siebie ogromne niebezpieczeństwo. Do tragedii doszło w kazachskiej miejscowości Bastobe.

Telefon eksplodował w nocy i silnie ranił głowę 14-latki. Jej rodzice odkryli to dopiero rano, gdy zapukali do drzwi nastolatki. Było już za późno na pomoc, a wezwana ekipa karetki pogotowia, mogła jedynie stwierdzić zgon. 

Okazało się, że do wybuchu doszło dlatego, że telefon się przegrzał. Policja uznała sytuację za nieszczęśliwy wypadek i zdecydowała się nie podawać informacji na temat producenta komórki. Nastolatka najwyraźniej nie posiadała wiedzy na temat niebezpieczeństw związanych z korzystaniem z ładującego się telefonu, albo postanowiła zbagatelizować te ostrzeżenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje prawdziwa legenda. Kobieta zmarła po długiej i ciężkiej chorobie 
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Wiele młodych osób nie jest w stanie rozstać się ze swoim telefonem ani na moment. Muszą jednak pamiętać o bezpieczeństwie i mieć na uwadze zagrożenia, które mogą się pojawić w różnych sytuacjach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Źródło: Popularne PL

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News