11-latka w tajemnicy przed wszystkimi przekazała nauczycielowi straszny liścik. Zaczął działać szybko

11-latka w tajemnicy przed wszystkimi przekazała nauczycielowi straszny liścik. Zaczął działać szybko Źródło: unsplash/Tra_Nguyen/

Nastolatka, podczas jednej z lekcji, podeszła do swojego nauczyciela i wręczyła mu złożony kawałek kartki, w którym znajdowała się ważna wiadomość. Mężczyzna nie mógł uwierzyć własnym oczom, jednak nie zastanawiając się ani chwili, od razu podjął odpowiednie kroki.

Nastolatka nie była przekonana, czy to, co zrobi, przyniesie jakiekolwiek rezultaty. Mimo to postanowiła zebrać się na odwagę i wręczyć pedagogowi maleńki liścik. Choć złożona na pół karteczka wyglądała dość niepozornie, wewnątrz kryła porażającą wiadomość, która przyprawiała o gęsią skórkę. Szybko się okazało, że dziewczynka przechodzi przez prawdziwe piekło na ziemi. 

Nastolatka wręczyła nauczycielowi straszny liścik 

Druzgocząca historia rozegrała się w Luizjanie w USA, a jej nieszczęśliwymi bohaterami są mama i jej 11-letnia córka. Obie stały się ofiarami przemocy domowej, oprawcą zaś był partner kobiety. Mężczyzna nie znał litości wobec żadnej z nich i przetrzymywał je niczym najgorszego więźnia. Jego partnerka nie mogła wychodzić z przyczepy, w której była więziona, jednak nastolatce wciąż pozwalał chodzić do szkoły. Sytuacja była na tyle poważna, że kobieta bała się nawet zgłosić sprawę na policję, ale będąc już u skraju wytrzymałości, zdecydowała się na odważny krok. 

Przekazała swojej córce małą karteczkę, na której napisała "help me", czyli tłumacząc z angielskiego "pomóż mi". Zgodnie z prośbą mamy, dziewczynka zabrała liścik do szkoły i przekazała go nauczycielowi. Gdy tylko mężczyzna przeczytał treść niewielkiej korespondencji włosy stanęły mu dęba, jednak nie tracąc ani chwili, chwycił za telefon i zadzwonił na policję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Koszmar wydawał się trwać w nieskończoność 

Funkcjonariusze od razu przybyli pod adres, pod którym mieszkała 11-latka. Zapukali do stojącej tam przyczepy, jednak nikt nie otwierał, co zmusiło ich do odjechania z powrotem na komisariat. Nie podejrzewali, że w środku była uwięziona kobieta. Dopiero po pewnym czasie uzyskali pisemną zgodę sądu na wejście do środka, dzięki czemu mogli wrócić na miejsce i bez zgody właściciela wtargnąć do przyczepy. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek

2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Od razu zatrzymali mężczyznę, a mamę i córkę oddali pod opiekę specjalistów. Okazje się, że sprawca był już dobrze znany policji, jednak tym razem surowo odpowie za swoje czyny. Zeznania jego ofiary z pewnością znacząco wpłynął na wyrok sądu, który może okazać się naprawdę bezlitosny. Kobieta i jej 11-letnia córka mają nadzieję, że już nigdy nie spotkają go na swojej drodze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Zaskakujące doniesienia o mamie Piotra Woźniaka-Staraka. Trudno powstrzymać łzy
  4. Dzieci bawiły się przed domem, gdy nagle w ich stronę rzucił się pitbull. Sekundy potem doszło do tragedii
  5. Wiadomo jak wyglądały ostatnie chwile Jana Kobuszewskiego. Poruszające wyznanie rodziny

Źródło: newsner

Następny artykuł