13 latka przypadkiem znalazła liścik. Jej tata przeczytał 7 słów, zmroziło go tak, że od razu wezwał policję

13 latka przypadkiem znalazła liścik. Jej tata przeczytał 7 słów, zmroziło go tak, że od razu wezwał policję Źródło: Pixabay/congerdesign

Nastolatka podczas spaceru przypadkiem znalazła liścik. Treść tak bardzo zaniepokoiła jej ojca, że natychmiast postanowił działać. Mężczyzna niezwłocznie wezwał policję w celu wyjaśnienia sprawy.

Nastolatka znalazła list, który zawierał bardzo niepokojącą treść. Gdy ojciec dziewczynki przeczytał tę wiadomość, natychmiast go zmroziło. Stwierdził, że nie ma chwili do stracenia i błyskawicznie wezwał policję.

Nastolatka podzieliła się z ojcem znaleziskiem 

Nastolatka w trakcie spaceru ze swoim ojcem natrafiła na leżącą na ziemi tajemniczą karteczkę. Podniosła ją i odczytała, co zostało napisane na papierze. Pozornie błahe wydarzenie zmieniło się w dramatyczną akcję w momencie, w którym wiadomość usłyszał ojciec 13-latki. 

Przez przypadek dziewczynka przyczyniła się do zdemaskowania groźnych przestępców. Nie udałoby się to, gdyby nie bohaterska postawa jej taty, który natychmiast zadzwonił po pomoc odpowiednich służb.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dramatyczna wiadomość 

Jak się okazało treść zapisana na kartce była rozpaczliwym błaganiem o pomoc. Osoba, która wysłała ten liścik, najprawdopodobniej nawet nie wierzyła, że dotrze on do kogokolwiek, ale mimo to postanowiła spróbować.

- Przetrzymują mnie w mieszkaniu na 8 piętrze - brzmiało zdanie, które pojawiło się na kartce. 

Jak się okazało napisała je 16-letnia Daria Karapetjan, która wbrew własnej woli była przetrzymywana w budynku obok. Dziewczyna odpowiedziała na ogłoszenie w sprawie pracy jako opiekunka do dzieci. Jak się później okazało, rzekomi pracodawcy byli porywaczami, którzy wykorzystują młode dziewczyny i zmuszają je do prostytucji.

16-latka była wiązana przez swoich oprawców, a także faszerowana przez nich lekami. Podejmowała próby ucieczki, ale wszystkie okazały się nieskuteczne. Dopiero za sprawą tego niepozornego listu, policja natrafiła na trop porywaczy. Jednocześnie matka Darii niczego nie podejrzewała, bo córka dzwoniła do niej regularnie, zmuszana do tego, żeby ją okłamywać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Biuro prasowe TVN przekazało porażającą wiadomość. Wśród uczestników popularnego programu wykryto pedofila

Najprawdopodobniej byłaby tam więziona jeszcze przez długi czas, gdyby nie 13-latka, która zainteresowała się leżącą na ziemi karteczką. Dzięki ciekawości nastolatki, rozpaczliwa próba skontaktowania się ze światem zewnętrznym przyniosła zamierzony efekt. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z apteczki WYRZUĆ natychmiast! GIF wycofuje popularny lek na kaszel
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: Na serio PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News