Nastolatka nie żyje
unsplash.com Prateek Gautam
Weronika Wasiak - 31 Maja 2020

Porażający dramat w polskiej miejscowości. Nie żyje 14-latka, powód jeży włosy na głowie

Nastolatka z polskiej miejscowości nie miała szans na przeżycie. Zaledwie 14-letnia dziewczynka zmarła w potwornych okolicznościach, które nie w sposób nawet sobie wyobrazić. W mediach pojawiły się informacje o dokładniej przyczynie zgonu. Szczegóły sprawiają, że włos jeży się na głowie.

Nastolatka miała przed sobą całe życie, plany i marzenia. Nikt, a tym bardziej rodzice, nie mógł przewidzieć, że śmierć zabierze ją tak szybko, a co gorsza, w tak potwornych okolicznościach. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta losem dziewczynki, którą znali niemal od urodzenia. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa odeszła na zawsze. Ogromna tragedia.

Zdjęcie krajobrazuMężczyzna uwiecznił na zdjęciu zwykły krajobraz. Dopiero po kilku dniach zauważył druzgoczący szczegółCzytaj dalej

Dramat w polskiej miejscowości. Nastolatka zmarła w porażający sposób

Z informacji przekazywanych przez Interię wynika, że do zdarzenia doszło w miniony piątek (29 maja) w Tykocinie w województwie podlaskim. Matka 14-latki zawiadomiła pogotowie informując, że jej córka się pali. Kobiecie udało się ją ugasić przed przyjazdem służb. Dziewczynkę przetransportowano helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala, gdzie rozpoczęła się walka o jej życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Leczenie otyłości w jej przypadku nie było łatweWażyła 450 kg, ale postanowiła walczyć. Niesamowite, jak dziś wygląda, prawdziwa petardaCzytaj dalej

Lekarze robili, co w ich mocy, a rodzina starała się nie tracić nadziei na szczęśliwy finał. Niestety, życia 14-latki z Tykocina nie udało się uratować. Jak informuje Interia, do śmierci nastolatki przyczyniły się poważna poparzenia ciała, obejmujące ponad 90 %, a także poparzenia dróg oddechowych. Sprawą zajęła się lokalna policja, która rozpoczęła ustalanie dokładnych przyczyn tragedii.

Dzisiaj grzeje:

1. Media podały druzgoczącą informację. Nie żyje legendarny muzyk, wszyscy znali jego hity

2. Krzysztof Jackowski ma porażającą przepowiednię dla Polski. Najbliższe miesiące mogą wszystko zmienić

Z wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 14-latka sama oblała się łatwopalną cieczą, a później podpaliła. Wciąż nie jest pewne, dlaczego dopuściła się tak makabrycznego czynu. Z doniesień Interii wynika, że policja będzie chciała przesłuchać rodzinę, gdy tylko ich stan psychiczny na to pozwoli. Nikt nie podejrzewał, że dziewczynka może chcieć targnąć się na własne życie i to w taki sposób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zakrzepicy bywają nieoczywiste. Każdy powinien je znać
  2. Lech Poznań - Legia Warszawa. Niebywały mecz odwiecznych rywali, ta bramka dała zwycięstwo, drużyna bez szans (WIDEO)
  3. Tylko najbliżsi wiedzieli, co Małgorzata Kożuchowska przeżyła tuż po porodzie. Ciężko powstrzymać łzy
  4. Bezdomny kot podszedł do niepełnosprawnej dziewczynki. Zaraz potem stała się niezwykła rzecz
  5. Krzysztof Cugowski ocenił disco polo. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  6. Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory

Psy leżały na torach kolejowychDwa psy leżały na torach kolejowych, nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna stał z boku i nagrywałCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News