Koszmarny gwałt na 13-latce na północy Polski. Szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwach

Koszmarny gwałt na 13-latce na północy Polski. Szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwach Źródło: unsplash.com/Eric Ward

Nastolatka zgłosiła gwałt, którego miała być ofiarą. Sytuacja jest o tyle szokująca, że ofiara miała zaledwie 13 lat i została zaatakowana przez rówieśnika, z którym wychowywała się z domu dziecka. Policja i prokuratura badają sprawę.

Nastolatka przeżywała prawdziwy koszmar. W domu dziecka w Kościerzynie, w którym dziewczyna wychowywała się od najmłodszych lat, stało się coś, co nigdy nie powinno mieć miejsca. 13-latka miała zostać zgwałcona przez innego podopiecznego placówki, który w godzinach wieczornych zakradł się do jej pokoju. Szczegóły tej zbrodni są wyjątkowo bulwersujące.

Nastolatka przeżyła koszmar w domu dziecka. Kolega zafundował jej piekło

W trakcie jednego z niepozornych wieczorów w placówce doszło do przerażającej sytuacji, która nie powinna się zdarzyć. 15-letni podopieczny placówki włamał się do pokoju jednej z koleżanek i zaczął ją wykorzystywać seksualnie.

13-latka wyznała, że sprawca był wyjątkowo brutalny. Po unieruchomieniu jej na łóżku zaczął ją rozbierać i obmacywać po narządach intymnych, a potem zdecydował się ją zgwałcić. Ofiara czym prędzej zdecydowała się zawiadomić opiekunów placówki, a Ci zgłosili przestępstwo na policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokuratura bada sprawę

Organy ścigania w Gdańsku jeszcze tego samego dnia zaczęły badać sprawę. Rzecznik prokuratury regionalnej, Grażyna Wawryniuk, poinformowała media, że placówka zainterweniowała jak najszybciej było to możliwe i nie stwarza trudności policji w prowadzeniu postępowania.

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Przed policją stoi wyjątkowo ciężkie zadanie zbadania sprawcy wypadku i jego stanu psychicznego, a także przeszłości. Przebadany zostanie także dom dziecka, aby stwierdzić, czy w przeszłości dochodziło tam do podobnych sytuacji. Sąd przesłuchał już ofiarę przestępstwa, która wyznała, jak wyglądał gwałt przed sądem, będąc cały czas pod opieką psychologa sądowego. Jeśli sąd dla nieletnich stwierdzi, że dziewczynka była ofiarą przestępstwa, będzie można sądzić 15-latka jak osobę dorosłą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Popularne

Następny artykuł