Straszna informacja o tragedii w polskiej miejscowości. Sytuacja jest tak poważna, że zaczął działać sanepid

Straszna informacja o tragedii w polskiej miejscowości. Sytuacja jest tak poważna, że zaczął działać sanepid Źródło: .

Nastolatka trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Niestety mimo wysiłków lekarzy, zmarła jeszcze tego samego dnia. Przyczyna śmierci dziewczynki nadal jednak nie została w pełni wyjaśniona. Sytuacja jest na tyle poważna, że szpital odwiedził sanepid.

Nastolatka źle się poczuła i trafiła do szpitala z podejrzeniem zatrucia pokarmowego. Niestety 15-latka wieczorem tego samego dnia zmarła, a przyczyna jej śmierci do tej pory nie została ustalona. Sprawę bada teraz prokuratura oraz sanepid. 

Nastolatka zmarła z niewyjaśnionych przyczyn

15-latka w ciężkim stanie trafiła do wojewódzkiego szpitala w Gorzowie Wielkopolskim w ubiegły piątek, 25 października. Lekarze podejrzewali, że nastolatka najprawdopodobniej cierpi na zatrucie pokarmowe. Według wstępnych informacji cała rodzina dziewczynki miała kłopoty ze zdrowiem po zjedzeniu rozmrożonej potrawy. Z każdą chwilą stan dziecka się pogarszał, a po kilkunastu godzinach od przybycia do szpitala dziewczynka zmarła, wciąż  jednak nie są znane przyczyny tej tragedii. 

Badania nic nie wykazały 

Do dzisiaj nie wiadomo, co były bezpośrednią przyczyną śmierci dziewczynki. Lekarze założyli, że była to ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa o nieustalonym pochodzeniu. Jednak w dalszym ciągu nie ustalono, co dokładnie spowodowało tak poważne zatrucie organizmu. Badania wykonane pod kątem wirusów i zakażeń nie dały żadnej odpowiedzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W szpitalu wylądowała również matka zmarłej 15-latki, a także inny członek rodziny. Najprawdopodobniej wszyscy zatruli się rozmrożoną potrawą, jednak w przypadku bliskich dziewczynki objawy nie były aż tak silne. Sprawą zajął się już sanepid oraz prokuratura. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Tajemnicza śmierć nastolatki wstrząsnęła lokalną społecznością. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim, prok. Roman Witkowski poinformował w rozmowie z Onetem, że postępowanie prowadzone jest pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. Sekcja zwłok dziewczynki powinna dać więcej odpowiedzi śledczym, dzięki czemu będzie można ustalić oficjalną przyczynę zgonu 15-latki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twój telefon PADNIE w kilka godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News