Nastolatka nie wie, jak zaszła w ciążę. Nie współżyła z chłopakiem, mówi o niepokalanym poczęciu

Nastolatka nie wie, jak zaszła w ciążę. Nie współżyła z chłopakiem, mówi o niepokalanym poczęciu Źródło: xusenru Pixabay.com

Nastolatka była w prawdziwym szoku kiedy usłyszała od lekarza diagnozę. Swoją historią podzieliła się w sieci i trzeba przyznać, że jest naprawdę niewiarygodna. Dziewczyna zaszła w ciąże w wieku zaledwie 19 lat, nie byłoby to nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nigdy z nikim nie współżyła.

Nastolatka nie spodziewała się, że taka rzecz może przytrafić się naprawdę. Nigdy wcześniej nie uprawiała seksu, lecz mimo to zaszła w ciążę i potwierdził to lekarz. Po tym jak nagle zyskała ogromny apetyt, ale przede wszystkim po zaobserwowaniu braku miesiączki, zrobiła sobie test ciążowy. Widząc wynik była pewna, że to błąd.

Nastolatka powtórzyła test kilkukrotnie

Nastolatka wiedziała, że testy ciążowe czasem się mylą, dlatego zdecydowała się kupić w aptece jeszcze kilka sztuk i potwierdzić, że doszło do błędu, a ona nie nosi pod sercem nowego człowieka. Jej zdziwienie, gdy każdy kolejny wynik okazywał się być pozytywny, było ogromne. Poszła do lekarza wierząc, że w gabinecie uzyska ostateczną odpowiedź. Nie wiedziała jak to możliwe żeby zaszła w ciążę skoro, wciąż była dziewicą i nigdy nie współżyła z żadnym mężczyzną. Samantha Lynn Isabel w 2015 roku usłyszała, że jak najbardziej każdy wykonany test był prawidłowy i dziewczyna jest w ciąży. 19-letnia dziewczyna nie mogła w to uwierzyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W ciąże zaszła pomimo, iż nigdy nie współżyła

Przez długi czas nastolatka nie wiedziała, jak to możliwe, że zaszła w ciążę. Nauka ma jednak wytłumaczenie na ten fakt. Znana TikTokerka, którą obecnie śledzi blisko 1,5 mln ludzi zdradziła, że tak naprawdę dziecko jest wynikiem przypadku. Młodzi rodzice faktycznie nie uprawiali seksu, jednak lekarz wyjaśnił, iż istnieje wyjątkowo minimalna szansa na to, iż w czasie pieszczot, którym się oddawali, nasienie chłopaka zostało przetransportowane do ciała dziewczyny, a tam waleczny plemnik wykonał swoje zadanie. Często słyszy biblijne porównanie, sama komentuje je w specyficzny dla siebie sposób.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagłe, pilne ostrzeżenie służb dla wszystkich Polaków. Sytuacja jest poważna

2. Nie żyje wielokrotnie nagradzana dziennikarka TVP. Polskę obiegła tragiczna wiadomość

3. Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje członek legendarnego zespołu "Dżem"

Obecnie dziewczyna wychowuje 5-letniego syna

- Właśnie w ten sposób zostałam mamą. Od tego momentu rodzina oraz znajomi porównują mnie do Maryi Dziewicy. I prawdopodobnie nigdy nie przestaną - powiedziała dziewczyna, która jako nastolatka musiała zmierzyć się ze sporym wyzwaniem. Niepokalane poczęcie wydaje się jednak w tym przypadku jak najbardziej właściwym terminem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: Ogromna akcja w kraju, wielu zatrzymanych. Chodzi o wysoko postawione osoby
  2. Anna Lewandowska przyjmie jedno z najcięższych wyzwań w swojej karierze. Polska gwiazda apelowała o pomoc, "Jestem gotowa"
  3. Ogromna akcja CBA w polskim mieście. Kilkadziesiąt zatrzymanych, bardzo głośne nazwiska
  4. Przeszywające wyznanie Kamila Sipowicza. Nikt nie miał pojęcia o tajemnicy grobu Kory
  5. Wielkie zaskoczenie, Biedronka wprowadza ogromne zmiany. Klienci przecierają oczy ze zdumienia
  6. Widzisz w jajku biały skrętek lub czerwoną plamkę? Koniecznie musisz wiedzieć, co oznaczają
  7. Na grzyby lepiej na piechotę, inaczej możliwa grzywna. Zażądają zapłaty nawet 500 zł
  8. Małgorzata Królikowska nie posiada się z radości. Pokazała wymowne zdjęcie
  9. Uwielbiana aktorka „M jak miłość” po latach odchodzi z serialu. „Staram się słuchać swego serca”

Źródło: Palilot

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News