Porwana nastolatka 3 razy dzwoniła po pomoc, policja ją zignorowała. Nie żyje

Porwana nastolatka 3 razy dzwoniła po pomoc, policja ją zignorowała. Nie żyje Źródło: .

Nastolatka rozpaczliwe usiłowała uzyskać pomoc. Mimo że 3-krotnie dodzwoniła się na policję, została zignorowana. Ostatecznie niestety doszło do ogromnej tragedii, której ewidentnie można było uniknąć.

Nastolatka została kompletnie zignorowana przez policję. 3 razy usiłowała zawiadomić przez telefon slużby o tym, że została porwana. Przez brak należytej reakcji funkcjonariuszy, ta historia ma tragiczny finał. 

Nastolatka została porwana

Nastolatka została porwana, kiedy podróżowała autostopem po Rumunii. Jakimś cudem udało jej się w trakcie tego traumatycznego wydarzenia wykonać 3 telefony i zawiadomić miejscową policję o popełnieniu przestępstwa, a także podać swoją szczegółową lokalizację. 

Funkcjonariusze zareagowali jednak z takim opóźnieniem czasowym, że doszło do wielkiej tragedii. Trudno wytłumaczyć zachowanie policji w tej sprawie. Dziewczyna straciła życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragiczny finał akcji

15-latka podróżowała autostopem i została uprowadzona przez jednego z kierowców. Mężczyzna zgwałcił i zamordował nastolatkę w czwartek w mieście Caracal. Tą makabryczną zbrodnią żyje teraz cała Rumunia. Szokujące są kulisy tej sprawy, bowiem dziewczynie udało się kilkakrotnie zwrócić po pomoc do policji. Nikt nie potrafi zrozumieć, dlaczego ratunek nie nadszedł w odpowiednim momencie. 

Nastolatka przed śmiercią dzwoniła na policję trzy razy, podając informacje dotyczące miejsca, w którym została uwięziona. Komenda otrzymała wstrząsająca wiadomość od uprowadzonej dziewczyny w czwartek o 11:00, jednak policjanci wkroczyli na podany adres dopiero następnego dnia około 6:00 nad radem, więc po 19 godzinach. Wtedy było już niestety za późno, a młoda Rumunka została znaleziona martwa. 

Gdyby policja zareagowała szybciej, być może udałoby się uratować życie dziewczyny. Minister spraw wewnętrznych Rumunii Nicolae Moga zdymisjonował komendanta głównego policji, a także prefekta okręgu Aluta i szefa lokalnej policji. Tym skandalem i makabryczną śmiercią żyje obecnie cały kraj. 

Funkcjonariusze starali się jakoś wyjaśnić swoją zwłokę i opierali swoją obronę na tym, że nie znali dokładnego adresu tego lokalu i nie mieli nakazu rewizji. Jest to dosyć pokrętne tłumaczenie, ponieważ w takich sytuacjach zagrożenia życia policja nie jest zobowiązana do przedstawienia nakazu. Podejrzany o dokonanie tego obrzydliwego czynu został zatrzymany na podstawie tego, że znaleziono u niego w domu ludzkie szczątki, które najprawdopodobniej należą do 15-latki.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły 
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. 14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala
  4. Brawo! Znana gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich: Moja córka jest lesbijką
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Dzisiaj rozpęta się pogodowy obłęd. Polsat przekazał ostrzeżenie IMGW dla niemal całego kraju
  7. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie

Źródło: msn

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu