Gdy policjanci zapukali do jej drzwi, nie czekała ani chwili. 14-latka otworzyła okno i wyskoczyła

Gdy policjanci zapukali do jej drzwi, nie czekała ani chwili. 14-latka otworzyła okno i wyskoczyła Źródło: pixabay/arembowski

Nastolatka była kompletnie spanikowana. Gdy usłyszała, że do drzwi mieszkania, w którym przebywała, zapukała policja, zdecydowała się na desperacki ruch. Wyskoczyła przez okno.

Gdy policja zapukała do drzwi, nastolatka poczuła się zagrożona. Zaczęła desperacko szukać drogi ucieczki. W końcu widząc otwarte okno, niewiele myśląc, rzuciła się z niego. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania, jej już nie było w środku.

Nastolatka spanikowała, gdy usłyszała policję pukającą do jej drzwi

Do tego incydentu doszło w Opolu przy ulicy Ściegiennego. Jak poinformowała aspirant Agnieszka Nierychła, koło godziny 11:00 policja przeprowadzała kontrolę w bloku razem z pracownikami zakładu energetycznego. Podejrzewano, że właśnie w tym mieszkaniu dochodziło do nagminnych kradzieży prądu.

Tak się złożyło, że w środku była 14-latka, która od jakiegoś czasu była poszukiwana. Już jakiś czas temu miała stawić się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, ale tego nie zrobiła. W związku z tym, gdy usłyszała, że do drzwi jej mieszkania puka policja, zaczęła szukać drogi ucieczki, którą znalazła w otwartym oknie.

14-latka w panice wyskoczyła przez okno

Co ciekawe, policja, gdy próbowała dostać się do mieszkania, nie przyszła po 14-latkę, a nawet nie zdawała sobie sprawy, że poszukiwana nastolatka jest w środku. Tego jednak dziewczyna nie wiedziała, gdy skakała przez okno na drugim piętrze. Ucieczka jej się nie udała, bo w wyniku wypadku doznała obrażeń, które wykluczyły ją z dalszego poruszania się.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie, które zawiozło 14-latkę do szpitala. Według nieoficjalnych informacji jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale ma za to liczne złamania. Mieszkańcy Opola skomentowali tę sprawę w internecie.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

- Może ktoś pomyśli, że to dziecko, które miało problemy, o których zapomnieli dorośli, rodzina zajęta swymi sprawami itd. Najłatwiej oceniać - proszę wejść na chwile w buty tego dziecka i przejść przez kawałek życia - pisała internautka.

- Oby była zdrowa i życzę jej więcej rozumu, bo nawet jak by policja po nią przyszła, to nie warto ryzykować życiem... - pisał użytkownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nakradła im z wesela jedzenia. Ale dopiero widząc ile włożyła im do koperty, byli wstrząśnięci
  2. Ich zdrowa, 14-letnia córka nagle zmarła we własnym łóżku. Wyniki jej sekcji zwłok wstrząsnęły nie tylko rodzicami
  3. Wielki przekręt w czasie Eurowizji Junior! Chodzi o głosowanie online, które dało zwycięstwo Viki Gabor
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

Źródło: 24Opole PL

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News