Mama przywiozła córkę do szpitala. Chwilę później sama potrzebowała pomocy, a 15-latka zmarła

Mama przywiozła córkę do szpitala. Chwilę później sama potrzebowała pomocy, a 15-latka zmarła Źródło: Pixabay / Parentingupstream

Nastolatka została przywieziona do szpitala przez matkę. Chwilę później kobieta również potrzebowała pomocy. Dziewczyna zmarła, matka wciąż jest pod opieką lekarzy.

Nastolatka została przywieziona przez matkę do szpitala. Obie kobiety pojawiły się w nocy na oddziale ratunkowym. Stan dziewczyny pogarszał się z godziny na godzinę. Szybko okazało się, że jej matka również potrzebuje pomocy medycznej. 15-latka zmarła, kobieta wciąż pozostaje pod opieką lekarzy.

Nastolatka trafiła na pogotowie, przywiozła ją tam mama

15-latka z niewyjaśnionych przyczyn zmarła w gorzowskim szpitalu. W nocy ze środy na czwartek została przywieziona do niego przez swoją matkę. Jak nieoficjalnie podaje "Super Express", trafiła na pogotowie zaraz po spożyciu mrożonej potrawy. Czuła się bardzo źle, jej stan pogarszał się wyjątkowo szybko. Wkrótce okazało się, że jej mama również potrzebuje pomocy. Trafiła na ten sam oddział, co córka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka zmarła po tym, jak zjadła wcześniej zamrożone danie

Dziewczyna zmarła dwa dni później. Wciąż oficjalnie nie wiadomo, co dokładnie spowodowało stan, w którym się znalazła i który doprowadził ją do zgonu. Sprawą zajmuje się sanepid.

– Jako przyczynę zgonu przyjęto ostrą niewydolność krążeniowo-oddechową o nieustalonym pochodzeniu. Wykonane zostały też badania pod kątem wirusów oraz zakażeń. Niczego one jednak nie wykazały – poinformowała Agnieszka Wiśniewska, rzecznik gorzowskiego szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Wszyscy są ranni. Napływają straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości

Matka dziewczyny wciąż przebywa na oddziale w szpitalu. Jej stan zdrowia nie jest znany. Nie wiadomo również, jaką potrawę zjadły kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

źródło: Super express

Następny artykuł