Niedowierzanie w polskim mieście. Odkryli, co zrobiła 11-latka i zdębieli, apogeum demoralizacji

Niedowierzanie w polskim mieście. Odkryli, co zrobiła 11-latka i zdębieli, apogeum demoralizacji Źródło: .

Nastolatka zszokowała wszystkich, a z placu zabaw zabrała ją karetka. To, co się stało jest niewiarygodne, szczyt demoralizacji. Sprawą już zajmuje się policja.

Nastolatka z Gorzowa Wielkopolskiego została zabrana przez ratowników medycznych z placu zabaw przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkańcy nie mogli uwierzyć w to, co zrobiła. Sprawą 11-latki już zajmuje się policja, zostanie przekazana do sądu rodzinnego i dla nieletnich.

Nastolatka zszokowała mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego

Mieszkańcy nie mogli uwierzyć w zachowanie 11-latki. Wyglądała, jakby była chora. Zataczała się i w końcu upadła na ziemię. Była kompletnie pijana. Pomogli jej usiąść na ławce i wezwali odpowiednie służby. Dziewczynka została zabrana do szpitala.

– Dziewczynka upadła prawdopodobnie na ulicy, ktoś z przechodniów ją przyniósł na ławkę i wezwał karetkę. Ratownicy wzięli dziecko na nosze z ławki, przykryli folią i wsadzili do karetki, ale od razu nie odjechali – opowiedział jeden z mieszkańców rozmawiając z portalem Gorzowianin.com.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka była kompletnie pijana

Policja potwierdza, że dziewczynka była pijana. Dziecko zostało odwiezione przez pogotowie do szpitala. Na razie nie wiadomo, ile alkoholu spożyła. Funkcjonariusze czekają na wyniki badań krwi.

– 11-letnia dziewczynka, która została zabrana przez pogotowie do szpitala była pod wpływem alkoholu. Wyniki krwi dopiero dadzą odpowiedź, ile miała alkoholu w swoim organizmie – potwierdziła Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach

Na szczęście dziewczynka była w dobrym stanie. Po kilku godzinach została przekazana opiekunom. Sprawa 11-latki trafi do sądu rodzinnego i nieletnich. Przestępstwa związane z rozpijaniem nieletnich są karane grzywną albo ograniczeniem wolności lub jej pozbawieniem do dwóch lat.

– Sprawą będzie zajmował się sąd rodzinny i nieletnich, ponieważ mamy tutaj do czynienia z dzieckiem – poinformowała Marzena Śpiewak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny BAT na kierowców. Mandat 500 złotych za popularny sposób prowadzenia auta
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

źródło: WP

Następny artykuł