Płomienie zabijały 13-latkę na ich oczach. Jej koledzy dokonali najbardziej haniebnej oczy, w głowie się nie mieści

Płomienie zabijały 13-latkę na ich oczach. Jej koledzy dokonali najbardziej haniebnej oczy, w głowie się nie mieści Źródło: youtube.com/CBS

Nastolatka została skrzywdzona przez swoich kolegów, którzy po dokonaniu haniebnych czynów przyglądali się, jak płomienie powoli zabijają młodą dziewczynę. W głowie się nie mieści do jakiej tragedii doszło.

Nastolatka cierpiała w mękach, a jej koledzy tylko się przyglądali. Nikt nie chciał pomóc młodej dziewczynie, która umierała w płomieniach. Dramatyczne wydarzenia, do których doszło w ostatnich dniach, przeraziły ludzi na całym świecie. 

Nastolatka umierała na oczach swoich kolegów, którzy ją skrzywdzili 

Nevaeh Robinson niedawno zmieniła szkołę, to jej rodzice podjęli taką decyzję, wiedząc, że w poprzedniej szkole nastolatka stała się ofiarą szykan ze strony swoich rówieśników. Niemiłe słowa, które spotykały dziewczynę ze strony kolegów, były spowodowane złamanym palcem. Niestety, zmiana szkoły nie wpłynęła pozytywnie na relacje z rówieśnikami. 

Pewnego dnia, gdy nastolatka czekała na autobus, stało się coś, w co nikt nie może uwierzyć. Dzieci z klasy Nevaeh Robinson sprawili jej ogromną krzywdę, kiedy jedno z nich postanowiło wyjąć zapalniczkę i podpalić jej włosy. 

Nastolatka trafiła do szpitala

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej włosy momentalnie się zapaliły, całe stanęły w płomieniach, a jej rówieśnicy śmiali się z niej i patrzyli, jak nastolatka cierpi. Nikt jej nie pomógł, sama musiała zgasić ogień na głowie, który doszczętnie spalił jej włosy. Gdy zagasiła płomienie, nakryła głowę chustą i udała się po pomocy, a dzieci, które patrzyły się na całe zdarzenie, nawet wtedy prze przestawały się śmiać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2. Nagła śmierć w święta w rodzinie królewskiej. Miał zaledwie 47 lat

Nastolatka trafiła do szpitala, gdzie lekarze zajęli się jej poparzoną skórą głowy. Lekarze nie ukrywali zdziwienia, gdy okazało się, jakie wydarzenia spowodowały utratę włosów i poparzenie. Nevaeh Robinson na szczęście przeżyła, a lekarze dołożyli wszelkich starań, by wyszła cało z tego zdarzenia. Do dzisiaj nie wiadomo, czy uczniowie, którzy podpalili koleżankę z klasy, ponieśli jakiekolwiek konsekwencje swojego haniebnego zachowania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

źródło: popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News