Wielokrotnie gwałcił nastolatkę, potem wysyłał jej wiadomości, których treść mrozi krew w żyłach. Zasłużył na największy wymiar kary

Wielokrotnie gwałcił nastolatkę, potem wysyłał jej wiadomości, których treść mrozi krew w żyłach. Zasłużył na największy wymiar kary Źródło: pikio

Nastolatka została wielokrotnie wykorzystana. Jej oprawca wysyłał jej szokujące wiadomości, gdyż bał się tego, co czeka go w więzieniu. Okazało się, że gwałt, którego się dopuścił, był też jego największym koszmarem.

Nastolatka wielokrotnie padła ofiarą zboczeńca, Roberta Olsona. Jak się okazuje, mężczyzna był strażakiem w Milwaukee. Jako przedstawiciel służby ratunkowej jego zadaniem było chronić społeczeństwo przed niebezpieczeństwem. Niestety, dla tej nastolatki nie pożar był katastrofą, a spotkanie ze strażakiem. Ofiara była nieletnia, miała jedynie 14 lat.

Nastolatka przeżyła piekło zgotowane przez strażaka

Nastolatka przeżyła koszmar, który zmienił jej całe życie. Młody wiek dziewczyny nie był przeszkodą dla 44-letniego Olsona, aby dopuścić się na niej napaści seksualnej. Jednak to, co zrobił później, wydaje się absurdalne. Pedofil błagał swoją ofiarę, aby ta nikomu nie mówiła, o tym, co między nimi zaszło. Sama prośba nie wydaje się być dziwna, ale powód, dla którego nastolatka miałaby zostawić te smutne wydarzenia dla siebie, budzi grozę. Pedofil bał się, że zostanie zgwałcony w więzieniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka otrzymała absurdalną wiadomość od swojego oprawcy

Jest to niezwykle odrażające zachowanie. Sam krzywdził nastolatkę, a następnie brał ją na litość, aby sam nie doświadczył tego, co ona.

- Tak mi przykro, nie chciałem, proszę, nie idź, proszę, nikomu nie mów, pójdę do więzienia, zostanę zgwałcony - tak wyglądała treść jednego z sms-ów, które Olson wysyłał do pokrzywdzonej.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Co więcej, prosił o przebaczenie również rodzinę dziewczyny. Prokuratura podzieliła się kilkoma wiadomościami.

- W ciągu ostatnich trzech miesięcy, odkąd to się stało, wykonałem mnóstwo pracy, aby odzyskać zaufanie - pisze pedofil. Kolejną wiadomością również chce oczyścić się z winy.

Szczegóły dotyczące popełnionego przez niego przestępstwa nie zostały jeszcze ujawnione.  Postawiono mu zarzut o napaść seksualną na dziecku poniżej 16. roku życia. Tak wynika z informacji Fox6. Pewne jest, że Olson zostanie zawieszony w wykonywaniu pracy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

uploaded

Fot. metro.co.uk

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca
  3. Korzystasz w domu z odświeżacza tego typu? Koniecznie się go pozbądź, chodzi o zdrowie twoje i twoich najbliższych
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć  
  5. Pałac Kultury i Nauki do WYBURZENIA? Wicerzecznik partii: sercem jestem za!

źródło: metro.co.uk

Następny artykuł