Wyszło na jaw, jak powstają piosenki Viki Gabor. Korzysta z pomocy wyjątkowej osoby, każdy by tak chciał

Wyszło na jaw, jak powstają piosenki Viki Gabor. Korzysta z pomocy wyjątkowej osoby, każdy by tak chciał Źródło: Instagram/vikigaborofficial

Nastolatka odniosła zaskakujący jak na swój wiek sukces. Viki Gabor podbiła serca zarówno jurorów, jak i publiczności i zajęła pierwsze miejsce w konkursie Eurowizja Junior. Młoda piosenkarka ma swój sekret - w pisaniu piosenek pomaga jej bliska osoba, która napędza jej kreatywność. To bardzo wyjątkowa więź.

Nastolatka zawojowała scenę Eurowizji Junior. Gdy stanęła przed publicznością podczas konkursu, nikt nie miał wątpliwości, że ma do czynienia z przyszłą wielką gwiazdą. Viki Gabor udowodniła, że wiek nic nie znaczy - można mieć ogromną charyzmę sceniczną już w wieku 12 lat.

Jej hit "Superhero" oczarował wszystkich - gratulacje składali jej nawet premier Morawiecki i prezydent Duda. Nastolatkę z pewnością czeka świetlana przyszłość, a ona sama nie ma żadnych wątpliwości, że sobie poradzi, ponieważ zawsze może liczyć na wsparcie bliskiej osoby, która pomaga jej w tworzeniu piosenek.

Viki Gabor podbiła serca publiczności na całym świecie

Nastolatka ma za sobą niesłychanie barwne i interesujące życie - zwłaszcza jak na dwunastoletnią dziewczynę. Urodziła się w romskiej rodzinie na terenie Niemiec i od zawsze była blisko z muzyką. Jej rodzice występowali w zespole folklorystycznym, wykonując tradycyjną muzykę cygańską. Viki miała więc okazję oswoić się z tym, jak wygląda życie artysty w drodze. Część dzieciństwa spędziła w Wielkiej Brytanii, ale ostatnio przeniosła się wraz z najbliższymi do Krakowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młoda gwiazda Eurowizji wyznała, że wielką rolę w jej muzyce odgrywają właśnie najbliżsi. To oni karmią jej pasję i pozwalają jej ją rozwijać niezależnie od okoliczności. Szczególną rolę w jej sukcesie odgrywa ponoć starsza siostra Viki, Melisa. To ona pomaga jej pisać piosenki.

Siostra Viki Gabor odgrywa szczególną rolę w jej twórczości

- Tworzymy własne piosenki. Mam nadzieję, że którąś z nich uda mi się nagrać na moją pierwszą płytę. Siostra gra na gitarze i pianinie. Ja na razie na niczym nie gram, ale bardzo bym się chciała nauczyć - powiedziała Viki Gabor w rozmowie z krakowską gazetą.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Ta wzruszająca więź między siostrami jest dowodem na to, że czasami nie wystarczy talent - potrzebne jest również konsekwentne wsparcie ze strony najbliższych, aby najmłodsi mogli się odpowiednio rozwijać i zdobywać kolejne sukcesy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

źródło: fakt

Następny artykuł