Jej filmy były niezwykle popularne. Niestety, 16-latka została znaleziona martwa w domu

Jej filmy były niezwykle popularne. Niestety, 16-latka została znaleziona martwa w domu Źródło: unsplash.com Andres F. Uran

Nastolatka została znaleziona martwa we własnym domu. Tysiące osób nie mogły uwierzyć w jej śmierć, niestety te przykre wieści potwierdził menadżer 16-latki. Fani z całego świata składają kondolencje. Dziewczyna była dla nich inspiracją i odskocznią od codzienności.

Nastolatka mogła poszczycić się ponad milionem fanów na znanej młodzieżowej platformie. Kiedy ci dowiedzieli się, że nie żyje, zaczęli masowo składać kondolencje. Pod nagraniami i zdjęciami pojawiają się setki przejmujących komentarzy z całego świata.

Nic nie przepowiadało tragedii, menadżer rozmawiał z nią krótko przed śmiercią

24 czerwca 16-letnia Siya Kakkar została znaleziona martwa w swoim domu w New Delhi w Indiach. Nastolatka była znana szczególnie młodzieży - jej filmy w aplikacji TikTok biły rekordy popularności. W tak młodym wieku zgromadziła już ponad milion obserwatorów, a na Instagramie śledziło ją ponad 160 tysięcy osób. Swój ostatni film umieściła 6 dni temu w obu mediach społecznościowych. Kilka godzin przed śmiercią opublikowała też nagranie, na którym pozuje na dachu budynku.

Smutne wieści przekazał i potwierdził jej menadżer. Jak mówił Arjun Sarin jeszcze w noc przed samobójczą śmiercią rozmawiał z Siyą. Nastolatka była w dobrym nastroju, chętnie żartowała i się uśmiechała. Snuła też plany nad nową piosenką, a menadżer przedstawiał jej wizje podniesienia zasięgów. Śmierć była dla niego ogromnym szokiem, natychmiast udał się do rodziców 16-latki.

Nastolatka zabiła się z powodu otrzymywanych gróźb?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

16-latka zaczynała od filmów bazujących na synchronizacji ust, a potem zyskała popularność dzięki nagraniom tanecznym, w których używała hinduskich strojów. Według "Daily Mail" dziewczyna od pewnego czasu miała dostawać wiadomości pełne gróźb. Informację przekazała osoba, która dobrze znała rodzinę. Policja już prowadzi śledztwo - niedługo okaże się, czy nastolatka była zastraszana.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier wprowadził II stopień alarmowy w całym kraju. Obowiązuje już od jutra
2. Zaatakował byłą żonę siekierą. Wszystko na oczach dzieci

- Nawet nie mam pojęcia, co musiało nią kierować, że była zmuszona obrać taką drogę. Przeglądasz jej filmy i możesz z łatwością stwierdzić, że była bardzo dobra w tworzonych treściach. To naprawdę smutne, że wybrała taką ścieżkę. Jeśli masz depresję, nie rób tego! - napisał na Instagramie fotograf Viral Bhayani, współpracownik zmarłej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ima savage, classy, boujee, ratchet ✨🌹

Post udostępniony przez Siya Kakkar (@siya_kakkar)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  2. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  3. Rząd podjął radykalne kroki. Od 1 lipca wielu Polaków czeka ogromna podwyżka cen, nawet 800%
  4. Ważne zmiany w 500 plus. Rodzice muszą wiedzieć
  5. Zagadka podzieliła internautów, niewielu potrafi dobrze odpowiedzieć. Ile jajek zostało?
  6. Adam Małysz zamieścił niepokojący wpis, czuje się gorzej? „Nie mogę się załamywać”

Źródło: Metro, Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News