Obrzydliwości nie było końca, żołądek nastolatki w wesołym miasteczku nie wytrzymał. Chłopak będzie miał traumę do końca życia

Obrzydliwości nie było końca, żołądek nastolatki w wesołym miasteczku nie wytrzymał. Chłopak będzie miał traumę do końca życia Źródło: screen/Wykop/Les Debiles

Nastolatka poszła do wesołego miasteczka, aby się zabawić. W pewnym momencie zdecydowała się skorzystać z rollercoastera. Niestety, chwilę wcześniej zjadła obfity posiłek. Połączenie dynamicznej jazdy z pełnym żołądkiem skończyło się katastrofą.

Nastolatka poszła zabawić się do wesołego miasteczka. Chłopak, obok którego siedziała, z pewnością zapamięta na długo ich wspólną przejażdżkę na rollercoasterze. W trakcie jazdy dziewczyna zupełnie zapomniała, że przed taką formą aktywności nie powinna jeść obfitych posiłków. Z pełnym żołądkiem wsiadła do kolejki. Ta zapewniła jej sporą dawkę adrenaliny. Jej żołądek zniósł to jednak bardzo źle. Historia skończyła się w niezwykle obrzydliwy sposób.

Nastolatka zwymiotowała na współpasażera

Wesołe miasteczko kojarzy nam się z przyjemnymi wspomnieniami. To jedno z niewielu miejsc, gdzie w bezpiecznych warunkach można poczuć adrenalinę. Tak jest w większości przypadków. Niestety, pewien chłopak nie miał szczęścia i w parku rozrywki spotkało go coś, czego nie będzie dobrze wspominał

Usiadł w kolejce obok nieznanej mu dziewczyny. Rollercoaster miał ich zabrać na niezapomnianą przejażdżkę. Jazda bardzo szybko zamieniła się jednak w istny horror. Chłopak, który siedział obok wspomnianej nastolatki miał nadzieję na świetną zabawę w towarzystwie dziewczyny. Stało się jednak zupełnie inaczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Chłopak będzie miał traumę do końca życia. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek zechce bawić się w parku rozrywki

Dziewczyna wsiadła do rollercoastera z pełnym żołądkiem. Wcześniej zjadła obfity obiad, a następnie watę cukrową i lody zakupionymi u sprzedawców w parku rozrywki. W pewnym momencie kolejka mocno zahamowała, a dziewczyna poczuła silny ucisk w żołądku. Chwilę później nastolatka zwymiotowała całą zawartość swojego żołądka na swoje ubranie i krzesło.

Część niestrawionych resztek pokarmu trafiła także na jej współtowarzysza, który klął pod nosem i był wyraźnie niezadowolony z tego, co się stało. Przez chwilę sam miał ochotę wymiotować. Potem chciał uciekać, ale nie mógł tego zrobić, bo kolejka jeszcze nie skończyła swojego kursu. Chłopak musiał więc do samego końca siedzieć w towarzystwie koleżanki, która właśnie zwymiotowała. Internauci współczuli mu tych niezwykle nieprzyjemnych doświadczeń.

screen z "Wykop"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News