Pilny apel polskiej policji. Liczy się czas

Pilny apel polskiej policji. Liczy się czas Źródło: .

Nastolatka zaginęła po tym, jak wyszła z domu. Policja w całym kraju apeluje. Szanse na jej odnalezienie maleją z czasem.

Nastolatka, podobnie jak jej rówieśniczki, lubiła spędzać czas poza domem. Spotykała się z przyjaciółmi jak wszystkie dzieci w jej wieku. Była zwykłą, spokojną dziewczyną. Nikt nie podejrzewał, że jeden wieczór może zmienić życie całej jej rodziny.

Mieszkająca na warszawskiej Pradze-Północ nastolatka wyszła z domu wieczorem 28 grudnia. To wyjście miało nie różnić się od innych. Jednak robiło się coraz później, a dziewczyna nie wracała. Nie nawiązała też żadnego kontaktu z bliskimi. Jej rodzina nie otrzymała telefonu ani wiadomości informujących, że córka tej nocy nie wróci do domu. Wieczór, w którym opuściła dom to ostatni raz, kiedy ją widzieli.

Nastolatka zaginęła tuż po świętach

Po wyjściu z domu, Kamila Urbaniak już nie wróciła następnego ani kolejnego dnia. Zaniepokojeni rodzice postanowili zawiadomić policję o tym, że nastolatka zaginęła. Funkcjonariusze nie czekali z rozpoczęciem akcji poszukiwawczej. W przypadkach zaginięcia bardzo ważna jest jak najszybsza reakcja, bowiem szanse na odnalezienie dziecka maleją z każdym dniem od jego zaginięcia. Policjanci przeglądali monitoring, rozmawiali również ze znajomymi Kamili.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety nastolatka wciąż pozostaje nieodnaleziona. Dlatego mundurowi Wydziału Nieletnich i Patologii z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI zaapelowali do mieszkańców o pomoc i opublikowali wizerunek Kamili. Każdy kto widział dziewczynę w ostatnim czasie proszony jest o kontakt z policją. Liczą się każde, nawet najmniejsze informacje, które mogłyby pomóc w rozwiązaniu sprawy jej zaginięcia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Nie jest jedyny, teraz ostrzega innych
2. Przykro patrzeć na Dagmarę w żałobie. Nie żyje najważniejsza dla niej osoba

Każda osoba, która wie, gdzie może znajdować się nastolatka może przekazać informacje osobiście albo telefonicznie, dzwoniąc do dyżurnego na Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI przy ul. Jagiellońskiej 51. Upływający czas działa na niekorzyść 17-letniej Kamili Urbaniak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Smutne doniesienia o królowej Elżbiecie II. Nagle odwołano wszystkie spotkania, jest naprawdę źle
  4. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne
  5. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce

źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News