Zbiorowo zgwałcili nastolatkę, ukarano ich grzywną. Tak się na niej zemścili, że walczyła o życie

Zbiorowo zgwałcili nastolatkę, ukarano ich grzywną. Tak się na niej zemścili, że walczyła o życie Źródło: unsplash/Yuris Alhumaydy

Nastolatka została brutalnie pobita i zgwałcona. Kiedy zgłosiła się o pomoc, oprawcy usłyszeli tylko, że mają zapłacić grzywnę. Tak mały wymiar kary sprawił, że już następnego dnia dokonali przerażającej zemsty. Młoda kobieta przez kilka dni walczyła o swoje życie w szpitalu.

Nastolatka padła ofiarą przemocy seksualnej ze strony starszych kolegów. Kiedy poprosiła o pomoc w ukaraniu sprawców, dostali oni karę wprost nieadekwatną, co do popełnionego czynu. Mimo niskiego wymiaru kary, jaką jest grzywa, mężczyźni czuli się tak bezkarni, że zapragnęli zemsty na swojej ofierze.

Nastolatka zgłosiła gwałt. Sprawcy pozostali bezkarni i żądni zemsty

Opisywana sprawa miała miejsce w Indiach. 16-latka mieszkająca w stanie Dźarkhand padła ofiarą przestępstwa seksualnego i pobicia. Pierwszymi osobami, którym powiedziała o swoim drastycznym przeżyciu byli rodzice, którzy wraz z nią nie zadzwonili po policję, ale zdecydowali się na powiadomienie o wszystkim rady plemiennej. Starszyzna stwierdziła, że mężczyźni są winni zarzucanych im czynom i wymierzyła im karę, która może się wydawać zupełnie niezrozumiała.

Mężczyźni zostali zobowiązani do wypłacenia 50 tys. rupii. oraz wykonania upokarzającej kary 100 przysiadów w obecności wszystkich mieszkańców wioski. Ta kompromitacja tylko wzbudziła w nich agresję, a w związku z tym zemstę, którą zrealizowali zaledwie kilka godzin później.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragiczny finał historii

Sprawcy stwierdzili, że nie pozwolą na to, żeby kobieta upokarzała ich przy całej wiosce. Zebrali z okolicy wszystkich swoich znajomych i podeszli pod dom dziewczyny, zaprószając pod nim ogień. Rodzina dziewczyny zdołała się ewakuować, ale nastolatka spała w swoim pokoju na piętrze i nie była świadoma, że miejsce jej zamieszkania stanęło w płomieniach.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
2. Zobaczyłeś monetę w drzwiach swojego samochodu? Uważaj, jesteś w niebezpieczeństwie

Kobieta została znaleziona przez strażaków, którzy odesłali ją do szpitala. Mimo kilku dni walki o jej życie lekarzom nie udało się zoperować zbyt głębokich ran i poparzeń. W sprawie zatrzymano 14 osób, w tym gwałcicieli, którzy mogą mieć teraz większe problemy niż przysiady i grzywna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  2. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. Niewielu miałoby odwagę spróbować tego, co robi ze swoimi klientami
  3. Zmusiła męża do pozbycia się plagi karaluchów. Prawie wysadził psa w powietrze, wszystko nagrała kamera
  4. Masz taki telefon? Uważaj, mają błąd, przez który możesz stracić wszystkie pieniądze
  5. Wstrętny, obrzydliwy fotomontaż trafił do sieci. Dokleili głowę 14-letniej Roksany Węgiel do zdjęcia tylko dla dorosłych

Źródło: Popularne

Następny artykuł