Nastolatka wydała na studniówkę 2000 złotych. Zamiast szampańskiej zabawy był wielki ból i pilne przewiezienie do szpitala

Nastolatka wydała na studniówkę 2000 złotych. Zamiast szampańskiej zabawy był wielki ból i pilne przewiezienie do szpitala

Nastolatka chciała mieć studniówkę jak z najpiękniejszego snu. Miało być wystawnie, elegancko i z klasą, dlatego dziewczyna wydała na ten cel 2000 złotych. Niestety zamiast wspaniałej zabawy, było wiele bólu i cierpienia i natychmiastowe przewiezienie do szpitala.

Nastolatka marzyła, aby jej studniówka była najpiękniejszym balem w okolicy. Chciała żeby wszystko było wystawne i wyglądało jak z bajki, począwszy od sali balowej po dekoracje i stroje. Zainwestowała w ten dzień aż 2000 złotych. Niestety wypadek pokrzyżował plany dziewczyny i zamiast wspaniałej imprezy studniówkowej, był ból i pobyt w szpitalu. 

Nastolatka nie oszczędzała na balu studniówkowym

Dla Julii studniówka to najważniejszy bal w życiu. Chciała go zapamiętać na długo, dlatego włożyła w niego dużo pracy i środków finansowych. Dziewczyna nie chciała na niczym oszczędzać. Jej klasa zdecydowała się wynająć marmurową salę w Pałacu Kultury, co bardzo ucieszyło nastolatkę. Chociaż koszt przekraczał 500 zł od osoby, to jednak wystawność i przepych tego miejsca przypadł do gustu Julii.

Dodatki z najwyższej półki

Sala to jednak tylko początek wydatków. Julia zdecydowała, że nie będzie kupowała gotowej sukienki, ponieważ miała na niej leżeć idealnie. Postanowiła wybrać się do najlepszej krawcowej w stolicy, która stworzyła jej obłędną kreację za ponad 1000 złotych. Całą stylizację miał dopełnić makijaż i paznokcie za ponad 200 złotych. Wizyta u fryzjera to koszt 150 zł, a biżuteria i dodatki kosztowały ponad 400 zł. Wszystko musiało być z najwyższej półki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety ambitne plany Julii pokrzyżował nieszczęśliwy wypadek. Podczas próby generalnej poloneza tuż przed balem studniówkowym, dziewczyna niefortunnie upadła i złamała nogę. Niestety nastolatka zamiast cieszyć się z ostatnich przygotowań do studniówki musiała trafić pilnie do szpitala, gdzie założono jej gips.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Julia pomimo złamania nogi nie chciała zrezygnować ze studniówkowego balu, w którego zainwestowała sporo pracy i pieniędzy. Prosto ze szpitala pojechała na manicure, a na imprezę wjechała na wózku inwalidzkim. Pomimo wypadku nastolatka świetnie się bawiła i na pewno zapamięta swoją studniówkę do końca życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klienci Lidla na celowniku oszustów. Złodziei zdradza jeden szczegół
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Jej 3-letni syn biegał po trawie, nagle jego noga zaczęła puchnąć i sinieć. Szybko zrozumiała, że ma niewiele czasu

źródło: Wp

Następny artykuł