Nastolatka zniknęła po szkole. Znaleźli ją całą poobijaną w zaskakującym miejscu

Nastolatka zniknęła po szkole. Znaleźli ją całą poobijaną w zaskakującym miejscu Źródło: Pixabay/arembowski

Nastolatka, która zaginęła w jednej z polskich miejscowości, w końcu się znalazła. Poszukiwania nie trwały długo, a znaleziono ją przez przypadkowego przechodnia. Była w zaskakującym miejscu.

Nastolatka z Orzeszowa (województwo śląskie) długo nie wracała do domu ze szkoły. Planowo zajęcia kończyła o godzinie 14.00, ale długo nie pojawiała się w domu. W przypadku 12-latki dłuższa nieobecność zaczęła być niepokojąca, szczególnie że nie było z nią żadnego kontaktu. W końcu rodzice zgłosili jej zaginięcie na policję.

Nastolatka zaginęła. Znalazła się szybko, w zaskakujących okolicznościach

Lokalna komenda policji po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu od razu wysłała patrole do akcji poszukiwawczej, która skończyła się zaledwie po dwóch godzinach. Co ciekawe, samego znaleziska nie dokonali policjanci, a przypadkowy przechodzień, który zauważył coś podejrzanego i zgłosił się z tym do poszukujących dziewczynki policjantów.

Jak relacjonują sami mundurowi, mężczyzna powiedział, że za jednym ze sklepów leży ranna dziewczyna. Funkcjonariusze od razu zaczęli podejrzewać, że może to być poszukiwana 12-latka. Nie mylili się - gdy udało się dotrzeć do nastolatki, ustalono, skąd się tam wzięła i co się jej stało.

Nastolatka trafiła do szpitala

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że 12-latka wcześniej bawiła się na nasypie kolejowym wraz ze znajomymi. Gdy wszyscy poszli do domu, nastolatka też postanowiła wrócić do rodziców. W trakcie schodzenia z nasypu poślizgnęła się i spadła z wysokości, którą szacuje się na około 10 metrów.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

12-latce udzielono pierwszej pomocy i wezwano karetkę pogotowia. Poinformowano także zmartwionych rodziców o finale poszukiwań. Po badaniu w szpitalu lekarze stwierdzili, że nastolatka niedługo się wykuruje, a jej stan jest stabilny. Wykluczono zagrożenie życia, nie zrobiła sobie nic poważnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister POSTAWIŁA SIĘ Kaczyńskiemu. Mówi "nie" kluczowemu pomysłowi PiS
  2. Mężczyzna pocałował zmarłą żonę w czoło. Chwilę później już nie żył
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News