Tragiczne doniesienia z ostatniej chwili obiegają Polskę. Na koloniach umarła dziewczynka, znalazły ją koleżanki

Tragiczne doniesienia z ostatniej chwili obiegają Polskę. Na koloniach umarła dziewczynka, znalazły ją koleżanki Źródło: .

Nastolatka umarła na koloniach - te straszne wiadomości obiegły z rana wszystkie polskie media. Koleżanki i opiekunowie są wstrząśnięci całym zajściem. Nikt nie spodziewał się tak tragicznego finału wypoczynku dziewczyny.

Nastolatka miała spędzić długie i pełne radości chwile w otoczeniu koleżanek i troskliwych opiekunów. Niestety nie zdążyła nawet zobaczyć Zakopanego. Rano martwą dziewczynkę znalazły inne dzieci.

Nastolatka została znaleziona w swoim łóżku

12-letnia dziewczynka wraz z grupą innych dzieci w wieku od 9 do 15 lat przyjechała do Zakopanego z Lublina, by spędzić wakacje na wesołej integracji, a także podziwiać widoki pięknych polskich Tatr. Na drugi dzień jej współlokatorki przeżyły koszmar, nie mogąc jej dobudzić. W szoku stwierdziły, że koleżanka nie żyje i powiadomiły opiekunów.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o zgonie 12-letniej dziewczynki, uczestniczki kolonii, która przyjechała do Zakopanego z Lublina. Grupa dotarła do Zakopanego w niedzielę po południu, rano koleżanki z pokoju odkryły, że 12-latka nie daje oznak życia i wezwali pomoc. Dziewczynka była uczestniczką zorganizowanej kolonii wakacyjnej - oficjalnie poinformowała media Agnieszka Szopińska, rzeczniczka policji w Zakopanem.

Nie wiadomo jeszcze, czy śmierć była skutkiem powikłań zdrowotnych lub zażywanych leków

Natychmiast powiadomiono policję oraz ratowników medycznych, informację przekazano także rodzicom 12-latki. Na miejscu nadal trwają czynności pod nadzorem prokuratury, a prawni opiekunowie dziewczynki są już w drodze do Zakopanego. Na tę chwilę organizator kolonii nie podjął jeszcze decyzji o kontynuowaniu wyjazdu. Zorganizowano również pomoc psychologiczną dla innych dzieci.

Okoliczności śmierci dziewczyny są bardzo tajemnicze i nie wiadomo jeszcze, dlaczego doszło do tak tragicznego zdarzenia. Wszystko wyjaśni sekcja zwłok - współlokatorki z pokoju nie zauważyły, by podczas układania się do snu z 12-latką działo się coś nie tak. Najważniejsze jest teraz ustalenie, w jakim stanie zdrowotnym była nastolatka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Być może były to jakieś względy zdrowotne, ale wszystko będzie wyjaśnione w toku śledztwa. Na pewno podczas przesłuchania rodziców będziemy chcieli ustalić, czy dziewczynka cierpiała na jakąś chorobę, czy przyjmowała leki, czy uskarżała się wcześniej na jakieś dolegliwości - dodała Szopińska na koniec swojej wypowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ta decyzja zupełnie odmieni życie znanej dziennikarki TVP. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  2. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o nieuleczalnej chorobie. Pierwsza Dama ujawniła CAŁĄ prawdę. Tak szczera nie była jeszcze nigdy
  3. Brawo! Julia Wieniawa krótko o bydlakach z Białegostoku: "Wieśniactwo"
  4. Wszystko widać po twarzy. Jeśli palisz papierosy, łatwo cię rozpoznać
  5. Meghan i Harry chcą, żeby Archie został weganinem. Tak wściekłej królowej Elżbiety podobno dawno już nie widziano
  6. Już dziś dowiemy się wszystkiego ws. Dawidka. Oto co może się okazać podczas sekcji

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News