13-latka wylądowała w szpitalu przez epidemię. Ale nie ma koronawirusa, powód jest o wiele gorszy

13-latka wylądowała w szpitalu przez epidemię. Ale nie ma koronawirusa, powód jest o wiele gorszy Źródło: Pixnio

Nastolatka, która wybrała się z mamą i bratem na zakupy nie spodziewała się, że ta wyprawa skończy się dla niej tak tragiczne. To co ją spotkało jest okropne, dziewczynka trafiła do szpitala, a to wszystko spowodowane jest epidemią.

Nastolatka przebywała na terenie sklepu sieci Coles w Perth, w Australii. Całe zdarzenie miało miejsce w środę, a matka zrozpaczona całą sytuacja postanowiła nagłośnić sprawę.

Nastolatka nie miała szans w tym starciu

Nastolatka o imieniu Hayley ma 13 lat, a w sklepie była wraz z mamą oraz dziewięcioletnim bratem Tylerem. Mama Emma Zache porusza się na wózku w związku z odbytym niedawno zabiegiem i pojawili się przed sklepem na chwilę przed otwarciem. Nie mogła przewidzieć jednak, że zgromadzony tłum wpadnie w szał i amok zaraz po otwarciu drzwi. Nastolatka w wyniku tego rozdzieliła się z matką, a kiedy Emma odnalazła córkę, nie mogła uwierzyć co ją spotkało. Dziewczynka siedziała i płacze. Jak się okazało została stratowana przez oszalały tłum, który biegł po papier toaletowy na promocji, który znajdował się w przedniej części sklepu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Poziom paniki w Australii jest naprawdę wysoki

Nastolatka została zadeptana przez dziki tłum, dorośli przebiegali po niej i nie zwracali uwagi na leżące i płaczące dziecko. Hayley została przewieziona do szpitala, na szczęście jedynym poważniejszym obrażeniem był uraz kolana, ale skończyć mogło się dużo gorzej. Matka nastolatki nie mogła uwierzyć w to jak zachowywali się ludzie, nie kryła zdenerwowania. Pomimo, że poziom wykrytych zarażeń jest w Australii na podobnym poziomie co w Polsce, to poziom paniki jest tam zdecydowanie wyższy, czego dowodem może być także ta sytuacja.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, na co naprawdę umarła 37-latka z Poznania. Opinia lekarzy nie pozostawia wątpliwości

2. Wielkanoc we wrześniu? Watykan wydał dekret ws. koronawirusa

Sieć zaapelowała do klientów

Nastolatka trafiła do szpitala, a mama nagłośniła całą sprawę. Sieć sklepów Coles postanowiła wystosować do swoich klientów apel mający przypomnieć, że trzeba okazywać współczucie oraz szanować innych klientów. 

- Coles poważnie traktuje dobro naszych klientów i pracowników. Stale sprawdzamy środki bezpieczeństwa w celu zarządzania niespotykanym poziomem popytu, jaki widzimy w naszych sklepach. Prosimy klientów, aby okazywali troskę i współczucie wobec innych ludzi w tym trudnym czasie - mówi rzecznik firmy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Reprezentant Polski był w centrum trzęsienia ziemi. Poruszające wyznanie. "Myślałem, ze to koniec świata"
  3. Wiadomo, jak będzie wyglądało wielkanocne świecenie pokarmów w Polsce. Wierni przecierają oczy ze zdumienia
  4. Były smakiem dzieciństwa, a teraz wszyscy zapomnieli. Przepis na wafle z kajmakiem, inne desery wymiękają
  5. Lekarz obliczył, kiedy przypadnie szczyt zachorowań na koronawirusa. Najgorsze dopiero przed nami

Źródło: Fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News