Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili

Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili Źródło: Unsplash/Melanie Wasser

Nastolatka doznała niewypowiedzianych katuszy z rak swoich oprawców. Błagała ich, aby ją po prostu zabili. Oni jednak nie okazali nawet krztyny litości. Cały świat oburzył się na niesłychane okrucieństwo jej rówieśników. Szokujące, jak lekką ponieśli karę.

Nastolatka przeżyła 44 dni męki. To historia, którą na długo zapamiętał cały świat, chociaż konsekwencje, jakie ponieśli oprawcy dziewczyny, były naprawdę symboliczne. Junko Furuta, 17-letnia mieszkanka Tokio, została porwana przez czterech nastoletnich chłopców. Najstarszy z nich miał zaledwie 18 lat, a jednak wszyscy wykazali się niewyobrażalnym wręcz okrucieństwem.

Nastolatka została odcięta od kontaktu z domem

Chłopcy zmusili dziewczynę, by zadzwoniła do rodziców i powiedziała im, że uciekła z domu i nie ma zamiaru do nich wracać. Według tego, co im przekazała, miała mieszkać u koleżanki. To ostatnie miało na celu uśpić czujność jej opiekunów. Mieli nawet nie podejrzewać, że ich córka jest w niebezpieczeństwie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od 25 października 1988 roku Junko Furuta była uwięziona w domu jednego ze swoich oprawców. Tam chłopcy spełniali swoje sadystyczne fantazje. Była przez nich wielokrotnie gwałcona i bita. Chłopcy zrzucali jej hantle na brzuch, przycinali sutki obcęgami, przypalali ciało zapalniczką oraz papierosami, odpalali wsadzane w odbyt fajerwerki.

W tym samym domu mieszkali wówczas rodzice jednego z oprawców

Jedną z najtrudniejszych do zrozumienia okoliczności w sprawie Junko Furuty jest to, że w tym samym domu mieszkali wówczas rodzice jednego z oprawców. Nie było możliwości, aby nie wiedzieli, co się dzieje w pokoju obok, a jednak w ogóle nie zareagowali. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kochanek zamordował męża ukochanej. Wszystko przez jeden SMS
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Dziewczyna błagała o to, aby ulżyli jej cierpieniom i po prostu ją zabili. Jej oprawcy nie mieli zamiaru tego robić, ale przez przypadek spełnili jej prośbę, gdy oblali ją benzyną i podpalili jej ciało. Potem przez jakiś czas sprawdzali, czy dziewczyna po prostu nie udaje. Gdy przekonali się, że naprawdę nie żyje, włożyli ciało do beczki po oleju i zalali betonem. Porzucili je w parku.

Oprócz cierpienia dziewczyny w całej sytuacji szokuje również niski wyrok, jaki otrzymali jej oprawcy. Sąd skazał ich na zaledwie 17 lat więzienia. Wyszli po sześciu i trzech z nich miało od tego czasu kolejne problemy z prawem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Brałeś kredyt? Polskie banki muszą Ci oddać nadpłacone pieniądze
  2. Będzie nowy system emerytalny. ZAŁAMIE was źródło jego finansowania
  3. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  4. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  5. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  6. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

źródło: popularne

Następny artykuł