15-latka wpadła w konwulsje, po czym zmarła w bólu. Wiadomo, co zrobił jej niewiele starszy kuzyn

15-latka wpadła w konwulsje, po czym zmarła w bólu. Wiadomo, co zrobił jej niewiele starszy kuzyn Źródło: .

Nastolatka niespodziewanie wpadła w konwulsję, a kilka chwil później zmarła z bólu. Aż trudno uwierzyć czego dopuścił się niewiele starszy od niej kuzyn.

Nastolatka nie sprawiała większych problemów wychowawczych, dobrze się uczyła i miała grono wiernych przyjaciół. Tym trudniej bliskim i okolicznym mieszkańcom jest się pogodzić z jej odejściem. Jeszcze ciężej przychodzi im zrozumienie, co tak naprawdę doprowadziło do śmierci 15-latki. Wszystko przez kuzyna. 

Nastolatka dostała konwulsji i niedługo potem zmarła. Wiadomo, co zrobił jej krewny 

15-letnia Shakira Pellow z Wielkiej Brytanii zmarła 7 lipca 2018 roku po zażyciu 3 pigułek z MDMA. Jak donosiły brytyjskie media, dziewczyna o ich zakup miała poprosić swojego 18-letniego kuzyna Oakleya Willoughby'ego wieczorem dzień wcześniej. Nastolatka chciała ponoć zakupić 15 tabletek MDMA, jednak stresowała się spotkaniem z handlarzem, dlatego poprosiła o to krewnego. Chłopak udał się na spotkanie z dilerem Joshem Wardem, po czym osobiście dostarczył narkotyk kuzynce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tabletki zażyła nie tylko Shakira, ale i kilkoro jej znajomych. Tylko jedna koleżanka poczuła się źle, ale to organizm 15-latki najgorzej zareagował na nieznaną substancję. Nastolatka dostała drgawek. Świadkowie natychmiast wezwali pogotowie, które zabrało ją do szpitala, jednak jeszcze w drodze do placówki doszło do zawału serca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Niedługo potem Shakira zmarła na skutek niewydolności wielonarządowej po zażyciu MDMA. Sprawą zajęła się policja, która zatrzymała 18-letniego kuzyna zmarłej oraz dilera. Ward od razu przyznał się do spotkania z Oakleyem. Choć wszczęto śledztwo, szybciej niż się spodziewano obaj zostali wypuszczeni z aresztu za kaucją. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Paweł Królikowski zrezygnował. Dziennikarze dotarli do smutnych szczegółów
  4. Zacznie się już za kilka godzin, będzie niebezpiecznie. Specjaliści ostrzegają, niszczycielska siła cyklonu uderzy w Polskę
  5. Spożywała obiad z przyszłym zięciem. Niedługo potem odkryła zdjęcie, które jej córka musiała koniecznie zobaczyć przed ślubem
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News