Nastolatka poszła na swoją studniówkę. Wróciła zalana łzami i nie tylko, została potwornie upokorzona przez koleżankę

Nastolatka poszła na swoją studniówkę. Wróciła zalana łzami i nie tylko, została potwornie upokorzona przez koleżankę Źródło: .

Nastolatka mocno przeżywała swoje wyjście na studniówkę. Wybrała sukienkę, fryzjera i kosmetyczkę, aby czuć się jak najpiękniej. Impreza skończyła się dla niej przedwcześnie, przez koleżankę.

Nastolatka musiała przy wszystkich znieść ogromne upokorzenie. Nie sądziła, że stanie się to przed dziesiątkami osób obecnych na sali. Mogła tylko wrócić do domu i się rozpłakać.

Nastolatka miała spore obawy, aby pójść na studniówkę. Wszystko przez jedną rzecz

Dziewczyna za żadne skarby nie chciała iść na szkolny bal. Po długich rozmowach z mamą zdecydowała, że może jednak warto się pojawić. Jej słowa mocno ją podbudowały. Postanowiła od razu wybrać się na maraton po sklepach z sukienkami na studniówkę, by wybrać tę, w której będzie czuła się najlepiej. Zarezerwowała sobie również wizytę u fryzjera oraz u makijażystki i w dzień imprezy wyglądała i czuła się jak milion dolarów. Jednak im bliżej godziny rozpoczęcia studniówki, tym większy ogarniał ją niepokój.

16-letnia Emilee Perry już od dłuższego czasu musiała znosić docinki swoich rówieśników. Nie było w szkole dnia, żeby nie usłyszała skierowanych do niej przykrych słów. Czuła się prześladowana, lecz niczemu nie zawiniła, nie wiedziała, dlaczego wszyscy uwzięli się akurat na nią. Nastolatka miała nadzieję, że odpuszczą jej chociaż w dzień studniówki. Na sali miała być również większość nauczycieli i sądziła, że w obecności pedagogów nie odważą się jej nękać. Ogromnie się myliła.

Jedna z dziewczyn, które jej dokuczały, boleśnie ją upokorzyła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ktoś uznał, że będzie bardzo zabawne, kiedy wyleje na moją księżniczkę całe wiadro owocowego soku. Musiałam błagać ją, żeby poszła na bal mimo swoich problemów z lękiem społecznym, a ktoś zrobił jej coś takiego. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś upokorzy was tak samo, jak wy zrobiliście to mojej córeczce! - napisała na Facebooku, tuż po przerwanej studniówce swojej córki, mama nastolatki.

Dzisiaj grzeje: 1. Lawina hejtu na Martynę Wojciechowską. Wszystko przez słowa o depresji
2. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Pod postem pojawiły się wiadomości mające podnieść na duchu Emilee. Wszyscy zaczęli wspierać nastolatkę i krytykować jej znajomych. Nastolatka była niewinna i stała się ofiarą.

- Nie wiem nawet, jak mam wam dziękować za dobre słowa i ogrom ciepła, którym mnie obdarzyliście. To wspaniałe! - dziękowała już odrobinę mniej smutna nastolatka.

Fot. facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania
  3. Wszyscy trzymali za niego kciuki. Niestety, nie żyje Daniel
  4. Najgorszy finał studniówki, cała szkoła zapamięta go na długo. Okropna śmierć wstrząsnęła uczniami
  5. Gorące zdjęcie Majki Jeżowskiej w internecie. Widoku nie da się zapomnieć, wygląda na 59 lat?

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News