17-latka przez pół roku mówiła, że jest w ciąży. Gdy pokazała brzuch, wszystkim opadły szczęki, nie tego się spodziewali

17-latka przez pół roku mówiła, że jest w ciąży. Gdy pokazała brzuch, wszystkim opadły szczęki, nie tego się spodziewali Źródło: youtube/ TimeLinkNews

Nastolatka podzieliła się ze wszystkimi swoim sekretem. Wiadomość o tym, że 17-latka zaszła w ciążę, był ciężki do zaakceptowania, ale okazało się, że dziewczyna skrywa jeszcze większą tajemnicę.

Nastolatka była w ciąży, o czym przez pół roku informowała wszystkich napotkanych ludzi. Prawdziwe zdziwienie pojawiło się, gdy przed porodem pokazała wszystkim swój ciążowy brzuszek. 

Nastolatka przez pół roku powtarzała, że jest w ciąży

Gabi Rodriguez po swoich 17-tych urodzinach obwieściła rodzinie i znajomym, że spodziewa się dziecka. Nikt nie mógł ukryć zdziwienia, Gabi była najlepszą uczennicą w szkole, zawsze miała same piątki, a nauczyciele ją uwielbiali. Rodzice nie wiedzieli też, żeby ich córka spotkała się z jakimś chłopakiem, dlatego ich zdziwienie było o wiele większe. Jednak, nic nie mogli zrobić i zaakceptowali fakt, że nastolatka już niedługo zostanie mamą. 

- Krążyły o mnie przeróżne plotki. Nie wiedziałam, że zajście w ciążę może tak zrujnować życie - powiedziała ciężarna nastolatka. 

Dziewczyna ze strony swoich kolegów i koleżanek nie otrzymała takiego wsparcia jak od rodziców. Jej rówieśnicy kpili z niej i wyszydzali ją, mówili o niej najgorsze rzeczy, ale ona z podniesioną głową dalej chodziła do szkoły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciężarna nastolatka przeprowadza eksperyment społeczny

Po pół roku nastolatka zdradziła swój sekret. Przez całe pół roku nosiła fałszywy brzuch i wcale nie była w ciąży. Chciała przeprowadzić mały eksperyment, który pokazałby, jak jej otoczenie zareaguje na fakt, że jako niepełnoletnia spodziewa się dziecka. Chciała także dowiedzieć się, jak macierzyństwo w tak młodym wieku wpłynie na jej życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Paweł Królikowski trafił do szpitala. Nie jest dobrze
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

Rodzice odetchnęli z ulgą, że nie zostaną jeszcze dziadkami. Jednak rezultat eksperymentu nie spodobał się Gabi. Nastolatka odkryła, że ci, których nazywała swoim przyjaciółmi, wcale nimi nie są, a życie młodej dziewczyny w ciąży nie należy do najłatwiejszych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Żona Perepeczki ujawniła powalające szczegóły z początków związku. Okropnie ją upokorzył na oczach wszystkich
  4. Okropne wiadomości prosto z Pałacu. Książę trafił do szpitala przez chorobę, Brytyjczycy drżą z obaw
  5. Psi fryzjer znęcał się nad zwierzętami. Wszystko nagrano ukrytą kamerą

źródło: webniusy 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News