16-latka przeglądała telefon ojca. W jednej chwili zaczęła zanosić się płaczem, zdjęcia były druzgocące

16-latka przeglądała telefon ojca. W jednej chwili zaczęła zanosić się płaczem, zdjęcia były druzgocące Źródło: Pixabay.com Pexels

Nastolatka zajrzała do telefonu swojego taty, a chwilę później nie mogła powstrzymać łez. Nie spodziewała się tego, co zobaczyła na zdjęciach, jej świat zupełnie legł w gruzach. Dziewczyna poprosiła internautów o poradę, nie ma pojęcia, co robić.

Nastolatka zupełnie nie spodziewała się tego, co zobaczy na zdjęciach w telefonie swojego taty. Dziewczyna wzięła komórkę do ręki tylko na chwilę, a kiedy zorientowała się, co widzi, natychmiast zaczęła płakać. 16-latka poprosiła o radę internautów. Nie ma pojęcia co zrobić.

Nastolatka przeglądała telefon swojego ojca

Alicja to licealistka z Zamościa, która na łamach portalu wp.pl podzieliła się z internautami swoją historią. 16-latka ma w domu napięta sytuację, jej mama ma poważne problemy na tle nerwowym. Kobieta jest pod opieką lekarza i bierze leki. Alicja wie, że jej mama nie powinna się denerwować ani stresować i dba o to, by nie stwarzać rodzicom dodatkowych kłopotów. Niedawno odkryła jednak coś, z czym nie umie sobie poradzić.

Pewnego dnia w ręce dziewczyny wpadł telefon jej taty. Choć przyglądała mu się bardzo krótko, na zdjęciach w komórce zauważyła coś, co zmroziło jej krew w żyłach. Alicja nie jest w dobrych relacjach ze swoim ojcem, ponieważ uważa go za manipulanta, ale tego się po nim nie spodziewała.

Nastolatka odkryła niepokojące zdjęcia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na telefonie ojca znalazła zdjęcia nagich kobiet w szpilkach. Po szybkim przeglądzie galerii i wiadomości w urządzeniu, Alicja doszła do wniosku, że są to kochanki jej taty. Zrozpaczona nastolatka nie ma pojęcia co zrobić, boi się powiedzieć o tym mamie, bo nie chce, by odwróciło się to przeciwko niej.

- Mój ojciec ma chyba z siedem kochanek. Przynajmniej tak wynika ze zdjęć z jego telefonu i SMS-ów. Nie mam z nim dobrego kontaktu, nigdy nie miałam, dlatego, że jest okropnym manipulantem. [...] Najbardziej boję się, gdy prawda wyjdzie na jaw, że on wmówi mamie, że to moja wina albo że kłamię. A ona mu uwierzy i ja wyjdę na tę złą. Męczy mnie ta sytuacja, ale nie wiem, co mam zrobić. Nie umiem jej tego powiedzieć. Ale nie umiem też patrzeć, jak on ją krzywdzi - wyznała Alicja.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Przełom w walce z COVID-19 w Polsce? Rozpoczęto produkcję najnowszego leku

2. Chłopiec zjadł popularną przekąskę. Zrozpaczeni rodzice ostrzegają

W liście do redakcji wp.pl Alicja przyznała, że wcześniej o poradę poprosiła swoich przyjaciół. Ku jej zaskoczeniu wielu z nich twierdziło, że powinna zostawić te sprawę i nie wtrącać się w małżeństwo oraz relacje swoich rodziców. Nastolatka nie może jednak zapomnieć o tym, czego się dowiedziała, a sytuacja w której się znalazła jest dla niej bardzo męcząca.

- Jesteśmy rodziną. Ich relacja, czy tego chcą czy nie, też na mnie wpływa. Mam prawo żyć w normalnej rodzinie, a nie w czymś takim - rozpacza dziewczyna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak niezawodnie mrozić chleb, by pozostał najświeższy? 4 sekretne, nieznane triki zdradził pracownik piekarni
  2. Natalia Siwiec wpadła w poważne kłopoty przez poprawianie urody. Szczere wyznanie miss Euro
  3. Mieszkańcy pogrążyli się w żałobie. Do samego końca walczyła ze śmiertelną chorobą, dotarła do nas informacja o śmierci Magdaleny Szafron
  4. W ostatniej chwili podjęto decyzję o wyborach. Oficjalnie potwierdzono wprowadzenie nakazu w konkretnych regionach Polski
  5. 500 albo 1000 złotych na głowę dla nawet 6,5 miliona osób. Polacy w końcu dowiedzieli się, jak bez wysiłku mogą dostać pieniądze
  6. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News