Ukryta kamera nagrała ostatnie chwile 18-latki. Wpuściła do mieszkania swojego zabójcę, nie miała żadnych szans

Ukryta kamera nagrała ostatnie chwile 18-latki. Wpuściła do mieszkania swojego zabójcę, nie miała żadnych szans Źródło: Daily Mail

Nastolatka nie sądziła, ze wpuszcza do mieszkania niebezpiecznego człowieka. W jednej chwili znalazła się z zabójcą w jednym pomieszczeniu. To nie mogło skończyć się dobrze, przed śmiercią przeżyła koszmar.

Nastolatka wraz z zabójcą została nagrana przez jedną z kamer przemysłowych. Policjantów przeszły dreszcze, kiedy kompletowali materiał dowodowy. Ostatnie chwile dziewczyny zostały dokładnie nagrane.

Nastolatka bez wahania wpuściła chłopaka do mieszkania

18-letnia Meghan Newton, trenerka piłki nożnej została uwieczniona na nagraniu, jak uśmiecha się i chichocze wraz z 19-letnim Josephem Trevorem. Bez oporów zaprosiła go do swojego mieszkania, kiedy poprosił ją o pomoc. Joseph był synem policjanta w stanie spoczynku, nie chciał wracać do domu, ponieważ bał się awantury. Tego wieczora dużo wypił i nie stronił od narkotyków.

Wszystko wydarzyło się w 2019 roku. 20 kwietnia o 3:45 weszli do mieszkania nastolatki, a 2 godziny później widać, jak chłopak zdenerwowanym krokiem opuszcza lokal. Sądził, że wszystko ujdzie mu na sucho: gwałt, uduszenie i zadźganie dziewczyny. Otrzymała aż 9 ciosów nożem - dla pewności, że nie żyje. Co więcej, klucz do mieszkania Joseph wziął ze sobą i spokojnie wyrzucił go w przypadkowe miejsce - padło na parking. Na nagraniu widać nawet zaschniętą krew na prawej ręce mordercy. Potem wybrał się na most, gdzie został skuty przez policjantów.

Kiedy został zatrzymany, był w szoku. Otępiały siedział na moście

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tamtego feralnego wieczora Meghan skończyła drugą zmianę w sklepie i szybko wróciła do domu, aby się przebrać i nieco zrelaksować się przed weekendem. Na dyskotece wpadła na swojego oprawcę i spędzili w swoim towarzystwie resztę nocy aż do godzin porannych. Joseph szybko został pochwycony. Przyznał się do dwukrotnego gwałtu i zabójstwa, za co został skazany na dożywocie.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Kim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia

Testy jego krwi wykazały, że rzeczywiście był pod wpływem narkotyków. W jego organizmie znajdowała się spora ilość alkoholu, ketaminy oraz prawdopodobnie kokainy.

- To brutalny i nieprzerwany atak popełniony w najbardziej bezduszny sposób w jej własnym domu. Meghan Newton miała przed sobą całe życie. Jej wszystkie marzenia i nadzieje runęły jak domek z kart - mówił sędzia.

Przepraszamy, materiał wideo jest obecnie niedostępny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Zrobiono je tuż przed śmiercią. Do sieci wyciekło ostatnie zdjęcie ukochanej księcia Harry'ego z przeszłości
  4. Kultowy aktor Polsatu i TVN potrzebował pilnej operacji. Bardzo smutna informacja dla wszystkich fanów
  5. 65-letni gwiazdor serialu na TVN niespodziewanie został ojcem. Zdjęcie ze szpitala rozczula do łez
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News