Nie mieści się w głowie! 17-latka ukradła i rozbiła samolot turystyczny

Nie mieści się w głowie! 17-latka ukradła i rozbiła samolot turystyczny Źródło: twitter.com/Fresno Yosemite

Nastolatka dokonała czegoś niemożliwego. Taki wyczyn nie mieści się w głowie, lecz pracownicy lotniska mieli prawdziwy problem. Nastolatka ukradła i rozbiła samolot turystyczny, wszystko zostało nagrane.

Nastolatka postanowiła świetnie się zabawić, jednak nadal nie wiadomo, dlaczego akurat w tym celu wybrała lotnisko. Mało tego - siadła za sterami i rozbiła maszynę. Personel naziemny pierwszy raz spotkał się z taką sytuacją.

Nastolatka jak gdyby nigdy nic wsiadła do samolotu i zaczęła nim manewrować

W środę 18 grudnia stała się niebywała rzecz. Nad ranem na teren lotniska Fresno Yosemite w Kalifornii dostała się pewna nastolatka. 17-latka zakradła się tam z już przygotowanym planem. Miała zamiar wejść do samolotu i przejechać się po płycie lotniska, być może chciała nawet poderwać go z ziemi. Jej celem stał się Beechcraft King Air, model 200 - maszyna warta przeszło milion dolarów.

Dziewczyna niedługo po tym, jak znalazła się za sterami maszyny, zaczęła swoją niefortunną przejażdżkę. Jakimś cudem udało jej się rozgryźć panel sterowania, dzięki czemu mogła ruszać kołami i sterować samolotem. W pewnym momencie nie zdążyła wyhamować lub chociaż wykonać manewru skrętu i wbiła się w ogrodzenie lotniska. Nagranie dostępne jest na końcu tekstu. Długo się nie pobawiła, a na płycie szybko pojawili się policjanci.

Dziewczyna nie chciała współpracować ze służbami; wydawała się obrażona, że ktoś przerwał jej zabawę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

17-latka zapewne miała w planach bardziej ambitne rzeczy niż zniszczenie metalowego ogrodzenia i przy okazji wartego fortunę samolotu. Do tej pory media nie podały, czym mogła kierować się nastolatka - czy był to głupi zakład, czy po prostu chciała zaszaleć przed 18-stką. Tego się niestety nie dowiemy. CNN jednak informuje, że "nie ma podstaw sądzić, by 17-latka chciała dokonać aktu terroru z użyciem samolotu".

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Policjanci szybko pojawili się na płycie lotniska i ujęła wyraźnie zszokowaną nastolatkę. Ta opierała się mundurowym i za nic nie chciała współpracować. Samolot, który ukradła, należał do osoby prywatnej. Na tę chwilę nie wiadomo również, jak wygląda kwestia ewentualnego odszkodowania i kary. Władze lotniska zapewniły, że żadna inna maszyna należąca do oficjalnych linii lotniczych lub wojska nie była zagrożona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polki dostaną większe emerytury! Lada dzień wielkie podwyżki, wiemy o ile
  4. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków
  5. Genialny sposób babć na rozpadające się pierogi. Dzięki niemu zawsze będą idealne, teściowa będzie ci zazdrościć

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News