Niepełnoletnia Ala odmówiła stosunku płciowego. Nie żyje

Niepełnoletnia Ala odmówiła stosunku płciowego. Nie żyje Źródło: Facebook

Nastolatka nie chciała się kochać ze swoim kolegą, w pewnym momencie nawet wyśmiała jego uciążliwe nalegania. Mężczyzna nie mógł jednak znieść sprzeciwu i miał za nic błagania dziewczyny, by przestał. Doszło do tragedii.

Nastolatka przeżyła przed śmiercią prawdziwe katusze. Sekcja zwłok wykazała, jak umarła. Męczyła się przez długi czas, nikt nie mógł jej pomóc. Oprawca zostawił ją w odosobnionym miejscu.

Nastolatka miała roztrzaskaną czaszkę, zadławiła się własną krwią. Morderca oddalił się z miejsca zdarzenia

17-letnia Alicja F. odmówiła seksu swojemu koledze, 20-letniemu Adrianowi P. i przypłaciła swoją decyzję życiem. Tamtego dnia w dyskotece w Rybniku nastolatka świętowała urodziny koleżanki. W pewnym momencie opuściła lokal z Adrianem P. i spacerowali po mieście. Doszli do garaży przy ul. Łokietka i tam rozegrał się koszmar. Zaczęli się całować, a kiedy mężczyzna chciał czegoś więcej, sprzeciwiła się i go wyśmiała. Miała go też wyzwać od ćpunów - we krwi mężczyzny odkryto potem ślady alkoholu i amfetaminy.

20-latek wściekł się na odmowę nastolatki i dosłownie roztrzaskał jej czaszkę. Do końca nie wiadomo, czy użył do tego drąga czy cegły - na obu dowodach znajdowała się krew dziewczyny. Sekcja zwłok wykazała jednak, że do śmierci doszło przez uduszenie. Alicja F. nie mogła oddychać przez spływającą jej do gardła krew. Adrian P. rozebrał ją, a potem nieudolnie ubrał. Na drugi dzień nad ranem zmasakrowane ciało odnalazł mieszkaniec Rybnika. Dziewczyna niestety już nie żyła. Dramat rozegrał się 2 lutego 2018 roku, lecz oprawca dopiero teraz stanął przed sądem.

Sędzia wydał wyrok, a obrońca zapowiedział już apelację

- Dziewczyna została rozebrana, potem częściowo ubrana. Miała majtki założone przez jedną nogę, stanik zapięty, ale ramiączka wisiały luźno. Biegli stwierdzili też próby penetracji odbytu. Kontekst seksualny jest czytelny - mówił sędzia na rozprawie Adriana P.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obrona 20-latka chciała dowieść, że jest to proces oparty jedynie na poszlakach, jednak na winę Adriana P. wskazuje to, że na jego odzieży były ślady krwi dziewczyny, a na staniku Alicji F. ślady biologiczne oskarżonego. Oprócz tego kamery monitoringu nagrały ich spacer, byli ze sobą do ostatnich chwil. Chciał też prawdopodobnie zatuszować identyfikację dziewczyny i ślady zbrodni: znaleziono spaloną torebkę nastolatki, kolczyk, kartę pamięci i spalony telefon. Mężczyzna usłyszał wyrok 25 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Wyrok nie jest prawomocny, a obrońca Adriana P. zapowiedział już apelację. Jego klient będzie mógł ubiegać się o wcześniejsze zwolnienie po odsiedzeniu 20 lat.

- To człowiek zdemoralizowany, nie szanuje autorytetów. Jego postawa "co mi zrobicie" jest wielokrotnie przez niego powtarzana. To recydywista, który aktualnie odbywa karę 3 lat więzienia za rozboje - komentował sędzia, Ryszard Furman.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcy polskiej miejscowości stracili z kont wszystkie pieniądze. Pilne ostrzeżenie policji w TVN
  2. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor "Rancza" cierpiał niewyobrażalnie
  3. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News