Złapali go podczas stosunku z 13-latką. Po rzeczach, jakie zrobiła mu jej rodzina, nie pozna go własna matka

Złapali go podczas stosunku z 13-latką. Po rzeczach, jakie zrobiła mu jej rodzina, nie pozna go własna matka Źródło: Facebook/Javionne Thomas

Nastolatka została przyłapana na uprawianiu seksu ze starszym chłopakiem. Rodzina dotkliwie go pobiła. 18-latek oskarżany jest o pedofilię, ale mimo pobicia nie zamierza pozywać rodziny nastolatki o napad.

Nastolatka z Luizjany w Stanach Zjednoczonych została przyłapana na stosunku z dużo starszym od siebie chłopakiem. Ona miała 13 lat, a on 18. Oznacza to, że zostanie oskarżony o pedofilię. Reakcja rodziny dziewczyny przekroczyła jednak wszelkie jego oczekiwania - chłopak został pobity tak, że nie mogła go poznać jego własna matka. Mimo to chłopak nie zamierza pozywać ojca dziewczyny.

Nastolatka została obroniona przez rodzinę, nastolatek skończył z poharataną twarzą

Javionne Thomas, 18-letni mieszkaniec Luizjany, został oskarżony o stosunek seksualny z nieletnią. Opisując sytuację stróżom prawa miał powiedzieć, że uprawiał seks z "nieznaną sobie kobietą". Wyznał też, że ojciec nieletniej dotkliwie go pobił, gdy przyłapał go na gorącym uczynku. Na dowód przedstawia zdjęcie zdeformowanej twarzy. Faktycznie, obrażenia wydają się bardzo poważne - chłopak ma opuchniętą twarz i sińce wokół oczu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biuro szeryfa w Monroe donosi, że sytuacja w niedzielę rano zaczęła się od wezwania do pobicia. Na miejscu zastali 18-latka, 13-latkę oraz jej ojca. Dopiero w trakcie wydało się, że dziewczyna jest nieletnia. Oskarżony o pedofilię nastolatek mówi, że nie wiedział, ile ma lat. Zgodnie z doniesieniami usiłował uciekać przed pogonią ze strony rodziny 13-latki. 

13-latka początkowo zamierzała oskarżyć 18-latka o gwałt, ale szybko wycofała swoje oskarżenia. Thomas Javionne został przetransportowany do więzienia prosto ze szpitala. Już wkrótce ma odpowiedzieć przed sądem za swoje czyny. Brakuje komentarza ze strony rodziny, ale zrozumiałe, że w tak trudnej chwili wolą skupić się na sobie i relacjach z córką.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

Pozostaje czekać na kolejne informacje dotyczące procesu. To, że chłopakowi uda się uniknąć więzienia, wydaje się mało prawdopodobne. Kontakt seksualny z osobą nieletnią to w końcu bardzo poważne oskarżenie. Nie wiadomo, czy policja zamierza ukarać też ojca nieletniej za brutalną reakcję na odkrycie, które poczynił w niedzielę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. MILIONY Polaków oszukanych. Oszuści sprzedawali rozcieńczone mleko
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Gwiazdor TVN w wulgarnych, szowinistycznych i niegodnych splunięcia słowach upokorzył Dodę na wizji
  4. Dieta Magdy Gessler podbija Polskę. Schudła w zastraszającym tempie
  5. Tragedia i cud w Toruniu. Malutkie dziecko wypadło z 11 piętra i ciągle żyje. Może umrzeć w ciągu następnych godzin

źródło: dailymail

Następny artykuł