Nastolatka wręczyła chłopakowi siekierę i wskazała na 38-latka. Niestety, wykonał jej straszne polecenie

Nastolatka wręczyła chłopakowi siekierę i wskazała na 38-latka. Niestety, wykonał jej straszne polecenie Źródło: screen/facebook/

Nastolatka miała dość mężczyzny, który usilnie starał się ją poderwać. Choć mogła zwyczajnie "dać mu kosza", postanowiła być o wiele bardziej stanowcza. Wręczyła swojemu ukochanemu siekierę, by ostatecznie rozprawił się z 38-latkiem.

Nastolatka nawet na moment nie straciła zimnej krwi i bez mrugnięcia okiem wyznaczyła swojemu chłopakowi brutalne zadanie. Ofiarowała rówieśnikowi narzędzie i wskazała na 38-latka, który był dla niej szczególnym utrapieniem. Aż trudno uwierzyć w to, że 17-latek tak po prostu wypełnił żądania dziewczyny. 

Nastolatka miała dość 38-latka. Wręczyła rówieśnikowi siekierę i wskazała na mężczyznę 

Niewyobrażalny koszmar rozegrał się w miejscowości Słonnem w województwie podkarpackim. 17-letnia Dżesika N. i jej ukochany Sebastian K., z którym poznała się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym na Mazowszu, przebywali wówczas na libacji alkoholowej z 38-letnim konkubentem matki dziewczyny.

Mężczyzna miał ponoć nachalnie przystawiać się do nieletniej, co nie spodobało się młodemu chłopakowi, który po chwili nie wytrzymał i rzucił się na niego z pięściami. W tym czasie nastolatka pobiegła do piwnicy, z której przyniosła siekierę. Wręczyła ją chłopakowi i wskazała na 38-latka. Sebastian K. nie zawahał się ani chwili i po przejęciu narzędzia, zaczął uderzać nim ofiarę. Trafiał w głowę, szyję, klatkę piersiową i plecy. Śledczy potwierdzili, że chłopak uderzył co najmniej 15 razy. Obrażenia, jakich doznał mężczyzna, doprowadziły do jego śmierci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Starali się wszystko ukryć. Śledczy doszli do prawdy 

Gdy tylko nastolatkowie spostrzegli, że 38-latek nie żyje, owinęli jego ciało prześcieradłem i za pomocą taczki przewieźli je do rowu mieszczącego się blisko domu ofiary, gdzie go pozostawili. Chwilę później zmyli krew zarówno z taczki, jak i siekiery oraz podłogi w domu. Byli pewni, że sprawa nie wyjdzie na jaw, jednak szybko okazało się, że bardzo się przeliczyli. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona

2. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

Policja błyskawicznie odnalazła ciało 38-latka, a chwilę później dotarła do młodocianych morderców. Funkcjonariusze zatrzymali ich i odprowadzili na komisariat, gdzie nastolatkowie do wszystkiego się przyznali. Ze szczegółami opisali również całą tragedię. Wiadomo, że przynajmniej do 26 października pozostaną w areszcie, a o ich losie zadecyduje sąd. Z uwagi, że są jeszcze niepełnoletni, za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi im do 25 lat więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. NAJWIERNIEJSZE znaki zodiaku! Możesz spać spokojnie, oni NIGDY cię nie zdradzą! 
  2. Gwiazda TVN urodziła! Piękna blondynka pokazała swoje pierwsze dziecko, fani oszaleli
  3. Napływają podtrzymujące na duchu słowa. Ich adresatem żona Woźniaka Staraka
  4. Agnieszka Chylińska przerywa koncertowanie na długo. Podała przykry powód
  5. Maja Sablewska nie przestaje zachwycać swoich fanów. Pokazała, jak się buja bez ubrań

Źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News