17-latka poszła do chłopaka, ale już nie wróciła. 2 tygodnie później dokonano odkrycia, nawet policjantów zmroziło

17-latka poszła do chłopaka, ale już nie wróciła. 2 tygodnie później dokonano odkrycia, nawet policjantów zmroziło Źródło: Pixabay.com tevenet

Nastolatka wyszła z domu, by spotkać się z byłym chłopakiem. Nigdy już nie wróciła. Po dwóch tygodniach poszukiwań policja dokonała makabrycznego odkrycia. Rozwiązanie tej wstrząsającej sprawy zajęło funkcjonariuszom niemal pół roku, w końcu postawiono pierwsze zarzuty.

Nastolatka zniknęła z domu po tym, jak wyszła odwiedzić swojego byłego chłopaka. Młody mężczyzna twierdził, że nie ma pojęcia, co stało się z jego ukochaną. Po dwóch tygodniach intensywnych poszukiwań lokalni policjanci dokonali wstrząsającego odkrycia. Widok zmroził im krew w żyłach.

Nastolatka zniknęła po wizycie u swojego byłego chłopaka

17-letnia Wilma Andresson zniknęła po tym, jak opuściła dom w szwedzkim mieście Uddevalla 14 listopada 2019 roku i udała się do mieszkania swojego byłego chłopaka, by zabrać z niego swoje rzeczy. Zaniepokojeni jej długą nieobecnością bliscy zaczęli szukać nastolatki. Były partner dziewczyny, Tishko Ahmed Shabaz, twierdził, że po wizycie opuściła jego dom. Krewnych zaniepokoił jednak fakt, że w domu 23-latka Wilma zostawiła swój płaszcz. Podczas przesłuchania sąsiedzi chłopaka mieli zeznać, że słyszeli krzyki dochodzące zza ściany, jednak on do niczego się nie przyznawał.

Lokalne służby rozpoczęły intensywne poszukiwania zaginionej 17-latki. Dziewczyny szukali nie tylko policjanci, ale również rodzina, przyjaciele, straż pożarna oraz sąsiedzi i wolontariusze. Po dwóch tygodniach dokonano makabrycznego odkrycia, a 23-latek został zatrzymany.

Po dwóch tygodniach poszukiwań odnaleziono głowę nastolatki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W trakcie poszukiwań odnaleziono odciętą głowę dziewczyny, zawiniętą w folię. Makabryczne odkrycie wstrząsnęło lokalną społecznością. Policjanci przez pół roku prowadzili dochodzenie, mające na celu ustalenie dokładnego przebiegu wydarzeń. Według ustaleń prokuratury, to właśnie były chłopak odciął głowę Wilmy, po czym ukrył ją w swoim domu. Reszty ciała dziewczyny nie odnaleziono do dziś. Matka zamordowanej nastolatki zaapelowała do wszystkich o pomoc w poszukiwaniach zwłok jej córki.

Dzisiaj grzeje: 1. Okropna tragedia w polskim mieście. Pracownica sklepu zmarła podczas swojej zmiany, szczegóły porażają
2. Z ostatniej chwili: Wiemy, kiedy odbędą się matury i egzaminy. Szef MEN potwierdził datę

Zatrzymany przez policję 23-latek stanie przed sądem, a rozprawę zaplanowano na 26 maja. Mężczyzna pochodzi z Iraku, a obywatelstwo szwedzkie ma od 6 lat. Nie przyznaje się do winy, twierdzi, że nie zabił Wilmy Andersson, bo była jego ukochaną. Jakiś czas temu donosiliśmy również o Polce, zamordowanej w Szwecji w swoim własnym mieszkaniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał kluczowe informacje. Poważne zmiany już od 15 czerwca
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. 3-latek obserwował dom sąsiadki, jeden szczegół go zaniepokoił. Nikt nie przewidział tego, co działo się w środku
  4. 17-latka poszła do chłopaka, ale już nie wróciła. 2 tygodnie później dokonano odkrycia, nawet policjantów zmroziło
  5. Wszedł na plebanię i zaczął robić karygodne rzeczy w biały dzień. Zatrzymano go na gorącym uczynku
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News